رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ | 21 Jan 2018
خانه » اخبار » معاون استاندار ایلام:اجرای ۲ مجتمع گردشگری در استان ایلام تصویب شد
معاون استاندار ایلام:اجرای ۲ مجتمع گردشگری در استان ایلام تصویب شد

اجرای 2 مجتمع گردشگری در استان ایلام تصویب شد

تاریخ انتشار : ۱ تیر ۱۳۹۵

به گزارش ریگا کوردستان از ایلام ،شاپور پولادی معاون امور عمرانی استانداری ایلام طی گفت‌وگویی اظهار داشت: کارگروه امور زیربنایی استان ایلام با حضور اعضای آن تشکیل جلسه داده است و حاصل آن مصوبات مربوط به امور گردشگری بوده است.

معاون امور عمرانی استاندار ایلام گفت: در این کارگروه مصوب شده چند طرح مهم کشاورزی خدماتی و صنعتی شروع به کار کنند و مشکلات اولیه راه‌اندازی این طرح‌ها برطرف شود.

وی ادامه داد: تولید فرآورده‌های پتروشیمی در مهران، اجرای ۳ طرح ذرت خشک‌کنی در دهلران، طرح پرورش ۵۰۰ رأسی گوساله و اجرای دو مجتمع گردشگری در استان ایلام طرح‌های بود که در این نشست در ضرورت اجرای آن‌ها تاکید شد.

معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: اجرای طرح‌های خدماتی و رفاهی و صنعتی در استان ایلام یکی از ضروریاتی است که در دستور کار مسؤولان امر در این استان قرار گرفته است.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کوهدشتی و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.