رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ | 24 Oct 2018
خانه » اخبار » همه ساله در روز جهانی قدس مردم شهرستان ثلاث باباجانی حضور بسیار پرشوری داشته اند
همه ساله در روز جهانی قدس مردم شهرستان ثلاث باباجانی حضور بسیار پرشوری داشته اند

علی گروسی فرماندار ثلاث باباجانی  :

روز جهانی قدس میراث ماندگار حضرت امام(ره)بود که با دوراندیشی خاصی و بینش بالای سیاسی خود آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کرد.

تاریخ انتشار : ۹ تیر ۱۳۹۵

ریگا کوردستان -سرویس شهرستانها – ثلاث باباجانی

 

علی گروسی فرماندار ثلاث باباجانی در گفتگویی با خبرنگار آوای بمو روز جهانی قدس میراث ماندگار حضرت امام(ره)بود که با دوراندیشی خاصی و بینش بالای سیاسی خود آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کرد.
وی در این گفتگو اذعان داشت :حضرت امام(ره) با این اقدام خود توجهات جهانی را به سمت فلسطین مظلوم جلب و کاری کردند که دنیا بیشتر متوجه ظلم رژیم جعلی صهیونیسم بشود.
گروسی خاطرنشان کرد:از دیرباز مردم ایران ثابت کرده اند که با ظلم و ستم به شدت مخالفند و با تمام توان مقابل آن ایستاده اند و امروز هم شاهدیم که مردم ولایتمدار کشورمان در تاسی از فرمایش های امام راحل(ره) و تاکیدهای مقام معظم رهبری همه ساله در روز جهانی قدس حضوری پرشور در صحنه دفاع از مردم مظلوم فلسطین دارند.
فرماندار ثلاث باباجانی در ادامه با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برپایی هرچه باشکوهتر مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در این شهرستان اندیشیده شده است،گفت:این مراسم همزمان با سراسر کشور ساعت ده و نیم در ثلاث باباجانی برگزار می شود.
وی مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در ثلاث باباجانی را از میدان معلم به سمت مسجد جامع قدیم ذکر کرد و افزود:سخنران مراسم نیز امام جمعه تازه آباد ثلاث باباجانی خواهد بود.
علی گروسی در پایان و با بیان اینکه همه ساله در روز جهانی قدس مردم شهرستان ثلاث باباجانی حضور بسیار پرشوری در صحنه دفاع از مردم مظلوم فلسطین داشته اند،گفت:امسال نیز مردم در لبیک به فرامین امام و رهبری با مشت های گره کرده از اقدام های ضد انسانی رژیم صهیونیستی برائت و بیزاری خواهند جست.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
عشایر کرمانشاه در خطر ورشکستگی

ریگا کوردستان سرویس اقتصادی   بهزاد خالوندی ریگا کوردستان به نقل از مجله اقتصادی کانی؛ عشایر این روزها با یک بحران جدی روبرو هستند. فصل فروش دام فرارسیده ولی پیدا کردن یک خریدار مناسب برای گوسفندان پرواری بسیار دشوار است. در سالیان گذشته در این فصل با توجه به تولید مازاد ۱۰ هزار تنی گوشت […]

پس از چهار سال از سرنوشت ٣١٠٢ ایزدی اسیر خبری در دست نیست

ریگا کوردستان – سرویس حقوق بشر به گزارش ریگا کوردستان و بر اساس آمار نهادهای حکومت اقلیم کردستان از سرنوشت ۴٨ درصد ایزدی‌هایی که حین حمله داعش به شنگال از سوی این گروهک تبهکار ربوده شدند خبری از آنها تا کنون در دست نیست بنابر آمار رسمی سازمان‌های حکومت اقلیم پس از حمله داعش در […]

نقشه راه منبج مدلی برای تمام مناطق تحت کنترل پ.ک.ک در سوریه است

مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در اظهاراتی عنوان کرده است: نقشه راه منبج مدلی برای تمام مناطق تحت کنترل شاخه نظامی پ.ک.ک در سوریه موسوم به YPG است.

مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کورد و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.