رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ | 17 Nov 2018
خانه » اخبار » روحانی :ما در منطقه ای زندگی میکنیم که هنوز کودتا را راه حل دموکراسی می دانند
روحانی :ما در منطقه ای زندگی میکنیم که هنوز کودتا را راه حل دموکراسی می دانند

یک عده در این کشور تنها راهی را که بلدند تنها سیاه نمایی است آنها اقلیتی کم هستند و آنها نمیدانند که این مردم یک روز دست افلقیان را قطع کرد و امروز هم دست صهیونیستها و دشمنان را با برجام قطع کردند .

تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۵

ریگا کوردستان – سرویس سیاسی

حسن روحانی در جمع مردم کرمانشاه ،من در اردیبهشت سال ۵۹ آغاز جنگ را از کرمانشاه شنیدم و دیدم و من فردای همان روز به مقامات گفتم که شرایط مرزهای کشور شرایط جنگ است و باز هم من قهرمانی را از این مردم دیدم هنگامی که در هوانیروز کرمانشاه شیرودی و کشوری دیدم . مردم ایران اگر از جنگ هشت ساله سخن میگویید باید از نا آرامی و بی ثباتی و نوعی تجاوز ده ساله این مردم در کرمانشاه سخن بگویید .این مردم ده سال دلیرانه در مقابل تجاوزات مختلف ایستادند
مردم کرمانشاه ما در منطقه ای هستیم که هنوز افرادی در آن فکر میکنند میتوانند با توپ و تانک و هلی کوپتر میتوانند حکومتی مردمی را ساقط کنند . ما در منطقه ای زندگی می کنیم که هنوز جنگ را راه حل میدانند ما در سراسر منطقه راه ایمان وم مردم سالاری و احترام به مردم را الگو هستیم.
مردم ما الگویی هستند که هرگاه میخواهند سخنی را به گوش جهانیان برسانند پای صندوق رای می آیند . ما در این منطقه کودک کش داریم هم رژیمهایی کودک صفت داریم که دنبال لاشه تروریسی هستند ما در منطقه ای هستیم که کودکان بیگناه را به خاک و خون می کشند .

یک عده در این کشور تنها راهی را که بلدند تنها سیاه نمایی است آنها اقلیتی کم هستند و آنها نمیدانند که این مردم یک روز دست افلقیان را قطع کرد و امروز هم دست صهیونیستها و دشمنان را با برجام قطع کردند . اینکه ما در این کشور ما دست تحریم را بردیم کسی از آن ناراحت است . ما پول به یغما رفته را به این کشور را از راه تکنولوژی و درست به مردم بازگرداندیم مگر کسی ناراحت است . آنها دو میلیارد دلار ایران را دزدیدند و ما این پول را از حلقوم آنها باز پس میگیریم .
ما باید شرایط را برای فعالیت و کسب و کار فراهم کنیم و این را به ول و قوه الهی انجام خواهیم داد . کرمانشاه گردشکری و کشاورزی است و استانی است که بیش از ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیمتر باران دارد و باید آبهای این سرزمین را مهار کند . جوانان بدانید این دولت برای آنکه این آبها را مهار کند و کشاورزی و دامداری را مدرن کند نهایت تلاش خود را میکنند . شما در سالهای آینده میتوانید شاهد تحولی بزرگ در سالهای آینده باشید . دولت یازدهم ۸ میلیارد را برای مهار آب در این استان و استانهای غربی اختصاص داده است تا بتواند برای طرح کنترل آبها قرار داده است .

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کورد و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.