رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ | 14 Nov 2018
خانه » اخبار » هوای استان کرمانشاه در وضع هشدار
هوای استان کرمانشاه در وضع هشدار

با ورود موج تازه گردوغبار ، هوای استان کرمانشاه در وضعیت هشدار قرار گرفت.

تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۵

ریگا کوردستان – سرویس اجتماعی

رئیس اداره نظارت و ارزیابی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گفت : میانگین ۸ ساعته غلظت ریزگردها در هوای بیشتر مناطق استان از بامداد امروز تاکنون ، بیش از ۱۵۵ میکروگرم بر مترمکعب هوا بوده است.
ثریا قربانی با اشاره به اینکه هم اکنون میزان ریزگردها در هوای استان ۲۶۴ میکروگرم بر مترمکعب است افزود : حد استاندارد میزان گرد وغبار و ذرات موجود در هوا در هوای سالم ، ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب هواست.
وی همچنین میزان کنونی ریزگردها را در هوای شهرستان سرپل ذهاب ۳۱۸ میکروگرم بر مترمکعب علام کرد. سعید قاسمی کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه هم با اعلام ۳ هزار متر به عنوان دید افقی کنونی در نواحی مرزی استان از جمله شهرستان قصرشیرین پیش بینی کرد ؛ موج جدید گرد و غبار که از صبح امروز بر اثرایجاد طوفان در بیابانهای کشور عراق وارد استان شده ، تا روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در جو منطقه مستقر خواهد بود.
وی افزود : احتمال دارد اواخر وقت روز جمعه با ورود موج گسترده گرد و غبار از صحاری عراق به جو منطقه ، گردوغبار در هوای استان از روز شنبه با شدت بیشتری دیده شود.
دیدافقی استاندارد در شرایط هوای پاک ، ۱۰ هزار متر است.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کورد و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.