رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ | 17 Jun 2019
خانه » اخبار » نام نویسی ۴۲۴ تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر استان همدان
نام نویسی ۴۲۴ تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر استان همدان

معاون امور تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان از نام نویسی 424 تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر این استان خبر داد.

تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۵

ریگا کوردستان- سرویس اقتصادی

به گزارش ریگا کوردستان معاون امور تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان از نام نویسی ۴۲۴ تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر این استان خبر داد.
آقای تابیده چی در نشست داوری جشنواره تعاونی های برتر استان گفت : بیشترین تعاونی های ثبت نام شده از شهرستانهای همدان با ۱۰۰ تعاونی ، ملایر با ۷۱ تعاونی و نهاوند با ۵۵ تعاونی هستند.
او از افزایش حضور تعاونی ها در جشنواره در مقایسه با سال گذشته خبر داد و افزود : امسال شاهد رشد ده درصدی حضور تعاونی ها در جشنواره هستیم.
معاون امور تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد : این جشنواره هر ساله با هدف شناسایی و معرفی واحدهای تولیدی موفق و فرهنگ سازی برای توسعه فعالیت های جمعی و حل مشکلات اجتماعی برگزار می شود.
یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان همدان در هفته تعاون ۱۳ تا ۱۹ شهریور در استان همدان برگزار می شود.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

قاضی‌پور(ارومیه) و قسیم عثمانی(بوکان) برای چهارمین دوره متوالی می‌آیند

شورای نگهبان محدودیت ۳ دوره نمایندگی را رد کرد به گزارش خبرگزاری ریگا کوردستان جلسات شورای نگهبان برای بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی عصرروز پنج شنبه پایان یافت. شورای نگهبان در نهایت به طرح اصلاح قانون انتخابات ایراداتی گرفت و قرار است جمع بندی شورا در این زمینه تا روز شنبه هفته […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.