رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ | 14 Nov 2018
خانه » اخبار » شریف خسروی از فرمانداری کنگاور تا مدیر کلی استانداری کرمانشاه
شریف خسروی از فرمانداری کنگاور تا مدیر کلی استانداری کرمانشاه

تاریخ انتشار : ۷ شهریور ۱۳۹۵

ریگا کوردستان – سرویس اجتماعی

به گزارش ریگا کوردستان مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان کنگاور در حالی برگزار شد که دو فرماندار از فرمانداران محبوب در شرق استان بودند و مردم از رفتن هر دو از شهرستانهایشان بسیار ناراحت به نظر می رسیدند. در چند دهه گذشته این اولین بار بود فرماندار کنگاور در حالی بدرقه می شد که مردم عامه این شهرستان با اشک وی را راهی مسند جدیدیش در استانداری کرمانشاه کردند.

شریف خسروی تحصیلات جامعه شناسی اقتصادیش از او مردی با مدیریت مردمی ساخته بود که هوش سازمانیش را به طور قابل ملاحظه ای افزایش داده بود و همین امر باعث شد در دو سال مدیریتش در کسوت فرمانداری این شهرستان مدیریتی مردمی و همتراز با کف جامعه تا سقف نمود داشته باشد .

خسروی اگر چه قرار بود به عنوان فرماندار به شهرستان هرسین برود اما ذکاوت او مدیرا ارشد استان را بر آن داشت تا ردای مدیر کلی استان را به قامت او بدوزند  .

حجه الاسلام ایوبی امام جمعه کنگاور در مراسم تودیع و معارفه ایزدی  از خسروی به عنوان مردی کوشا یاد کرد و گفت :

“انصافا دکتر خسروی یکی از پیگیر ترین مدیران استانی است که در طول دو سال خدمتش در این شهرستان به اندازه پنج سال خدمت کرد و توانست با صفت خوش خلقی و مدار و تعادل مشکلات و موانعی را که مردم را کلافه کرده بود را مرتفع نماید ،کما اینکه اگر او در این دوسال نبود بسیاری از مصائب همچنان ادامه داشت .

همچنین شاه حسینی مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه خسروی را خادم مردم و مردی صادق خواند و گفت:

“خسروی انصافا در ارزیابی ها و داوری های استان و همچنین در افکار عمومی بسیار نمره قابل قبولی داشته است . او مردی متفکر فعال و شش دانگ, اهل ریسک و البته امانت دار بود است و دلسوزانه نگاه به آینده داشت . او در بسیاری از موارد از منافع شخصی خود گذشت تا خادمی راست گفتار و صادق برای مردم باشد. برای همین ما با آقای خسروی مذاکرات مختلفی داشتم و با وجودی اینکه ایشان میل به رفتن از استان داشتند اما ما با دید بر اینکه رفتن چنین فردی از استان بسیار حیف است و با مذاکرات ثانویه و ملاحظاتی که جناب آقای استاندار داشتند وی را برای سمت یکی از مدیر کلی های استان مناسب دیدند و از ایشان خواستند در این سنگر مجدانه به استان خدمت کنند .”

با این حساب شریف خسروی اگر چه ردای فرمانداری شهرستان ۸۳ هزار نفری کنگاور را از تن به در آورد اما بر مسند مدیر کلی استانداری کرمانشاه تکیه خواهد زد تا اینبار در این کسوت دوباره توانایی بالای خود را در امر مدیرت به مردم , مدیران ارشد کشوری و استانی ثابت کند .

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کورد و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.