رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ | 17 Nov 2018
خانه » اخبار » اقلیم کردستان آماده برگزاری هرگونه مسابقه ورزشی با کردستان ایران است
اقلیم کردستان آماده برگزاری هرگونه مسابقه ورزشی با کردستان ایران است

کادر فني تيم ملي کشتي نوجوانان کشور عراق با مديرکل ورزش و جوانان استان کردستان ديدار کردند.

تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۵

ریگا کوردستان- سرویس ورزشی

در این دیدار حامد جولایی از حضور تیم ملی کشتی نوجوانان عراق ابراز خرسندی کرد و گفت:استان کردستان با کشور عراق از نظر مراودات ورزشی هیچ مشکلی ندارد و در صدد افزایش آن در مابقی رشته های ورزشی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان اظهار داشت: کشتی ایران در سطح جهان دارای جایگاهی خوبی است و به همین منظور استان کردستان در این رشته قهرمانان عنوان داری را در خود جای داده است که این امر می تواند برای کشور های همسایه در بحث فنی مثمر ثمر باشد.

وی افزود: با توجه به سطح نسبتاً خوب کشتی استان کردستان این مراودات باید تداوم داشته باشد و دو طرف استفاده های فنی و تجهیزاتی را برای پیشبرد اهداف ورزشی پیش ببرند.

جولایی گفت: استان کردستان با داشتن اماکن مناسب ویژه کشتی و مربیان مجرب در سطح بین المللی همچون جمشید خیرآبادی می تواند بار فنی کشورهای همسایه را افزایش دهد.

وی افزود: کردستان آماده هر گونه مراودات ورزشی و فنی با کشور های همسایه است و می توانیم با استفاده از این موضوع به ورزش قهرمانی در تمامی رشته ها کمک کنیم.

گفتنی است، اردوی مشترک کشتی آزاد و فرنگی تیم ملی عراق و ورزشکاران کردستان از ۱۸ تا ۲۴ بهمن ماه در سنندج برگزار می شود و این تیم خود را برای رقابت های آسیایی در سال آینده آماده می کند.

 

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کورد و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.