رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ | 12 Dec 2018
خانه » اخبار » داور سقزی دیپلم افتخار کشتی گرفت
داور سقزی دیپلم افتخار کشتی گرفت

تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۶

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی

به گزارش ریگا کوردستان محمد رحیم پور داور بین المللی سقزی، موفق به دریافت دیپلم افتخار رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا در تایلند شد.

محمد رحیم پور از سوی فدراسیون کشتی کشور برای قضاوت در رقابت های کشتی به شهر بانکوک تایلند اعزام شده بود که با قضاوت های قابل قبول به عنوان رئیس تُشک، داور وسط و قضاوت در بازی فینال این افتخار را کسب کرد.
رحیم پور، سال جاری جهت ارتقای سطح داوری خود به قزاقستان رفت و در اولین مرحله آزمون علمی و تئوری کلاس ارتقای داوران درجه یک بین المللی به درجه المپیکی (s1 ) در سال ٢٠١٧ و همچنین گزینش برای المپیک (٢٠٢٠- ژاپن) شرکت کرد.
چندین دوره قضاوت در رقابت های جام جهانی و جام باشگاه های جهان، قهرمانی آسیا و اروپا و بیش از ٣٠ مسابقه بین المللی و ١١٠ مورد مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در کارنامه این داور کورد ثبت شده است.
این داور سقزی در سال ٢٠٠٧ در کشور ارمنستان و در سال ٢٠١٠ میلادی قطر موفق شد مدرک داوری درجه ٣ و ٢ بین المللی را دریافت کند و در رقابت های کشتی جام یادگار امام (ره) که اسفند ماه سال ١٣٩٠ در قم برگزار شد توانست درجه یک داوری بین المللی را با موفقیت کسب کند.
محمد رحیم پور با اعزام از سوی فدراسیون کشتی ایران توانسته است در رقابت های جهانی و آسیایی در داخل و خارج کشور به عنوان یکی از داوران ممتاز شناخته شود.
رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا از روز ٢٩ تیرماه به مدت ۴ روز در بانکوک تایلند برگزار شد و کشتی گیران کشور ایران، در هردو بخش فرنگی و آزاد، به مقام قهرمانی دست یافتند.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کورد و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.