رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ | 12 Dec 2018
خانه » اخبار » ‎اقدام خیرخواهانه جهت ساخت مدرسه ای در روستای لار زاهدان
‎اقدام خیرخواهانه جهت ساخت مدرسه ای در روستای لار زاهدان

تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۶

ریگا کوردستان – سرویس اجتماعی

اقدام مسئولانه گروه صنعتی ایران خودرو در واکنش به درددل وزیر آموزش و پرورش با دانش آموزان سیستان و بلوچستان

🔹سفر وزیر آموزش و پرورش به استان سیستان و بلوچستان با حواشی متعددی همراه بود. و چند تصویر به سرعت شبکه های اجتماعی را احاطه کرد.
🔹بطحایی از دانش آموزانی که در یک کانکس در روستای لار زاهدان روی زمین درس می خواندند عذرخواهی کرد اما این پایان ماجرا و آغاز یک فراموشی دیگر نبود.

🔹گروه صنعتی ایران خودرو در آستانه سال نو و در راستای انجام تعهدات خود در قبال جامعه و ایفای مسئولیت های اجتماعی وارد عمل شد و ساخت مدرسه ای در روستای لار زاهدان را در دستور کار خود قرار داد.

🔹در مراسم کلنگ زنی مدرسه ۱۲ کلاسه “شهدای ایران خودرو” در روستای لار زاهدان، نادره رضایی مشاور وزیر صنعت ، معدن ، تجارت و مدیر مسئولیت های اجتماعی شرکت ایران خودرو اعلام کرد که گروه صنعتی ایران خودرو در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و تعهداتش در قبال جامعه برای ساخت مدرسه در روستای لار زاهدان وارد عمل شد و بودجه احداث این مدرسه با حذف چاپ سررسید به مناسبت سال نو (که علاوه بر آثار مثبت زیست محیطی، نتایج مطلوب اجتماعی را دربر خواهد داشت) و کمک های نقدی کارگران ایران خودرو به زلزله زدگان کرمانشاه که به دلیل ساخت مدرسه توسط کمک های مردمی در این منطقه، ذخیره شده بود، تأمین شده است.

🔹مدرسه شهدای ایران خودرو دارای ۱۲ کلاس درس خواهد بود و دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی را در خود جای می دهد.

🔹رضایی یادآور شد که با این اقدام کودکان بازمانده از تحصیل روستای لار و روستاهای هم جوار با حمایت ایران خودرو در مسیر سوادآموزی و کسب دانش و آگاهی قرار خواهند گرفت.

🔹در این مراسم مصطفی خان کرمی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو نیز با تأکید بر اهمیت خیر جمعی و ایفای مسئولیت های اجتماعی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی اعلام کرد که هزینه ساخت مدرسه دیگری توسط نمایندگی آذرخش ایران خودرو در استان سیستان و بلوچستان تامین خواهد شد.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کورد و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.