رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | 24 Apr 2019
خانه » اخبار » بارش باران و گرد و غبار در محورهای مواصلاتی ۱۳ استان
بارش باران و گرد و غبار در محورهای مواصلاتی ۱۳ استان

تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

ریگا کوردستان / سرویس اجتماعی

به گزارش ریگا کوردستان سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت جوی راه‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر در اغلب محورهای استان تهران، البرز، گیلان، کرمانشاه، قزوین و فارس بارش باران را مشاهده می‌کنیم. همچنین این وضعیت در محورهای بناب – تبریز در استان آذربایجان شرقی، ارومیه – سلماس در استان آذربایجان غربی، پارس آباد – مشکین شهر در استان اردبیل، بانه – سقز در استان کردستان و محورهای کناره و فیروزکوه در استان مازندران نیز مشاهده می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به اینکه در اکثر محورهای استان‌های لرستان و بوشهر گرد و غبار مشاهده می‌شود، گفت: با توجه به اینکه سطح برخی از جاده‌های کشور لغزنده است به رانندگان توصیه می‌شود که حتما با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

وی در مورد وضعیت ترافیکی راه‌های کشور نیز گفت: ترافیک در محورهای پاکدشت  – تهران، شهریار – تهران، محور آزادراهی ساوه – تهران پر حجم است همچنین در محور قدیم ساوه – تهران ترافیک نیمه سنگین است.

در محورهای قزوین – کرج و کرج – تهران در محدوده‌های پل حصارک، پل فردیس و در ادامه تا گرمدره ترافیک سنگین و نیمه سنگین مشاهده می‌شود.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.