رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ | 12 Dec 2018
خانه » اخبار » تلاشها برای هرج و مرج در اقلیم کردستان
تلاشها برای هرج و مرج در اقلیم کردستان

تاریخ انتشار : ۳ مرداد ۱۳۹۷

ریگا کوردستان – سرویس سیاسی

ریگا کوردستان به نقل از بغداد پست، جنبش گوران (التغییر) برخی جریان های سیاسی را به تلاش برای ایجاد هرج و مرج در اقلیم کردستان و دست داشتن در حوادث اخیر اربیل متهم کرد.

در پی حمله مسلحانه دو روز گذشته به ساختمان استانداری اربیل جنبش گوران اعلام کرده که برخی جریان های سیاسی در پشت پرده این حوادث هستند.

«بیستون فائق» عضو جنبش گوران در نشستی خبری اعلام کرد که حمله به ساختمان استانداری شک و شبهه های زیادی در خصوص گروه هایی که در پشت پرده ایجاد هرج  مرج در اقلیم کردستان هستند، بر می انگیزد و افزود: اربیل تدابیر امنیتی مستحکمی دارد که امکان ندارد گروهک های مسلح بتوانند به آن نفوذ کنند.

وی ضمن تأکید بر لزوم تلاش نهادهای امنیتی در اقلیم کردستان برای شناسایی دلایل این حمله گفت دولت اقلیم کردستان هم باید سریعا گروه هایی که تلاش می کنند در اقلیم کردستان هرج و مرج سیاسی ایجاد کنند را معرفی کند.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کورد و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.