رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ | 14 Dec 2018
خانه » اخبار » پایان جشنواره خاطره نویسی دفاع مقدس با معرفی برترینها در همدان
پایان جشنواره خاطره نویسی دفاع مقدس با معرفی برترینها در همدان

تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

جشنواره خاطره نویسی دفاع مقدس با معرفی برترینها در همدان پایان یافت .
به گزارش ریگا کوردستان از همدان ، دبیر جشنواره با بیان اینکه جشنواره خاطره‌نویسی یک نوع نهضت ثبت خاطرات است گفت : از هزار و ۲۵۴ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره از ۱۳ اثر برتر قدردانی شد .
حمید حسام افزود : خاطرات کردستان، تیزپروازان نیروی هوایی و دلاوران نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، خاطرات رزمندگان کمیته انقلاب اسلامی، خاطرات جهادگران در جبهه ها، خاطرات ستاد پشتیبانی جبهه ها و کمک های مردمی، بمباران شهرها، خاطرات(سپاهیان، بسیجیان، جانبازان، آزادگان و خانواده معظم آنان)، اعزام به جبهه و صحنه های نبرد، لحظه های ایثار، شجاعت و شهادت و خاطرات فرماندهان از مهم ترین محورهای ارسال خاطره به این جشنواره بود .
وی با بیان اینکه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس راویان جنگ هستند افزود: برگزاری چنین جشنواره‌های باعث می‌شود تا دفاع مقدس برای نسل‌های بعد هم ماندگار شود و به فراموشی سپرده نشود .
در پایان از خانواده سردار شهید علیرضا شمسی پور قدردانی شد .
سردار شهید شمسی پور هم از پیشکسوتان جهاد و شهادت ۱۳ اردیبهشت امسال در حین عملیات تفحص شهدا ، بر اثر انفجار مین در ارتفاعات کانی مانگا به شهادت رسید.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کورد و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.