رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

یکشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | 21 Apr 2019
خانه » اخبار » تجمع اعتراضی نیرو های سازمان آتش نشانی شهرداری سنندج
تجمع اعتراضی نیرو های سازمان آتش نشانی شهرداری سنندج

تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۷

ریگا کوردستان – سرویس حقوق بشر

به گزارش ریگا کوردستان؛ عدم دریافت حقوق و معوقات این روز ها در کشور مشکلات زیادی را برای افراد بوجود آورده است و به همین منظور کارکنان دستگاه ها به تجمع های اعتراضی دست خواهند زد.

این تجمع ها امروز به سنندج کشیده شد و نیرو های آتش نشانی شهرداری سنندج نیز صبح امروز در اعتراض به عدم دریافت حقوق سه ماه خود مقابل شهرداری سنندج تجمع کردند.

شهردار سنندج پیگیر مشکلات نیرو های آتش نشانی شد

صالح زندی یکی از نیرو های این سازمان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری برنا در کردستان گفت: نیرو های آتش نشانی سنندج حقوق سه ماه آبان، آذر و دی ماه سال جاری را دریافت نکرده اند و این تجمع به منظور بررسی این موضوع انجام گرفت.

زندی گفت: شهردار سنندج پس از تجمع ما جلسه ای را برگزار و مقرر شد که امروز اندکی از معوقات پرداخت شود.

شهرداری سنندج تمام تلاش خود را برای تسویه حقوق پرسنل به کار می گیرد

صلاح وکیلی در این باره به خبرنگار برنا در کردستان گفت: تمامی شهرداری ها در کل کشور در پرداخت حقوق و دستمزد دیر کرد دارند.

مسئول روابط عمومی شهرداری سنندج عنوان کرد: به تعویق افتادن حقوق نیرو های آتش نشانی به مسدود شدن حساب های شهرداری مربوط می شود که صبح امروز با هماهنگی مراجع قضایی این حساب ها آزاد شد.

او افزود: حقوق سه ماه نیرو های این سازمان به تعویق افتاده که امروز حق الزحمه آبان ماه به حساب این افراد واریز خواهد شد.

وکیلی گفت: در آمد شهرداری ها در فصل پاییز و زمستان با کاهش مواجه شده و چنین مشکلاتی پیش خواهد آمد اما شهردار سنندج تمام تلاش خود را برای پرداخت معوقات پرسنل شهرداری به کار گرفته است.

مسئول روابط عمومی شهرداری سنندج اظهار داشت: شهرداری سنندج سال گذشته نیز با چنین مشکلی در اوایل فصل زمستان مواجه شد اما حقوق کارکنان به همراه عیدی آنها در اسفند ماه به صورت کامل پرداخت شد و امید است در اسفند ماه سال جاری معوقات برطرف شود.

مشکل عدم پرداخت حقوق کارکنان شهرداری ها تنها به نیرو های سازمان آتش نشانی مربوط نمی شود و باید تدابیر خاص و یژه ای برای رفع چنین مشکلاتی در کشور اندیشیده شود.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.