رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ | 25 Jan 2020
خانه » اخبار » قسمتی از بزرگراه ایلام- مهران مسدود شد
قسمتی از بزرگراه ایلام- مهران مسدود شد

تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

ریگا کوردستان – سرویس اجتماعی

به گزارش ریگا کوردستان – روابط عمومی راه و شهر سازی ایلام اعلام کرد به دلیل عملیات راهسازی قسمتی از بزرگراه ایلام- مهران از امروز مسدود شد.

بنابراین اطلاعیه مسافرین و رانندگان گرامی که قصد تردد در محور ایلام- مهران را دارند می رساند به علت اجرای عملیات راه سازی بزرگراه ایلام- مهران محور مذکور در حد فاصل ایلام – صالح آباد ( بعد از تونل راه کربلا) از ساعت ۱۲ ظهر امروز دوشنبه ۲۹/۱۱/۱۳۹۷ تا اطلاع ثانوی مسدود و مسیرهای جایگزین محور ایلام- ماربره- صالح آباد( محور قدیم ایلام- مهران) و محور ایلام- ملکشاهی- مهران اعلام می شود.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.