رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ | 19 Feb 2020
خانه » اخبار » کرمانشاه میزبان عکاسان بین المللی
کرمانشاه میزبان عکاسان بین المللی

تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸


سرپرست معاونت گردشگری اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت:تور آشنایی عکاسان حرفه‌ای بین المللی، ملی، و استانی در مسیر‌های گردشگری بکر وکمتر شناخته کرمانشاه برگزار خواهد شد.

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی

به گزارش  خبرگزاری ریگا کوردستان شکوفه مهدی آبادی سرپرست معاونت گردشگری  هدف از اجرای  تور عکاسی  را که به واسطه حضور مشاهیر عکاسی اروپا و ایران یک ریز رویداد است، تولید محتوی، معرفی جاذبه هاو مسیر‌های بکر گردشگری دعوت از تور‌های خارجی و داخلی ورودی به استان  کرمانشاه اعلام کرد.

وی  گفت:حاصل اجرای تور  تصاویر ناب با کیفیت و حرفه‌ای عکاسان مشهور در شاخه‌های طبیعت، تاریخ، معماری و فرهنگ و مردم نگاری خواهد بود، که ضمن انتشار در فضای مجازی و بازار‌های هدف گردشگری شیوه‌ای نو در تولید محتوی برای سایت ها، پرتال‌های گردشگری اداره کل، استان و کشور  است.

مهدی آبادی گفت: ضمن اینکه از این تصاویر می‌توان در بیلبورد‌ها و تابلو‌های شهری و روستایی، آلبوم جاذبه‌های گردشگری، اپلیکیشن ها، نقش و طرح بر صنایع دستی، جعبه‌های سوغاتی، دیوار‌های شهر، طراحی روی لباس و سازه‌ها و دکوراسیون‌های نمایشگاهی  نیز استفاده کرد.

وی افزود: اولویت مسیر‌ها شهر کرمانشاه، منطقه دینور و صحنه، سنقر، کنگاور، هرسین، دالاهو و ریجاب، قصرشیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب و پاوه و اورامانات  است.

مهدی  آبادی بیان کرد :  این شیوه نوین تبلیغاتی راهکار موثری در به تصویر کشیدن  چهره زیبای کرمانشاه با تنوع اقلیم و فرهنگ و هنر، معماری و مهمان نوازی بوده و رونق اقتصادی و اجتماعی و نشاط مردم کرمانشاه رابه دنبال داشته باشد.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.