رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ | 12 Dec 2018
خانه » اخبار » امام جمعه مهاباد: برای انتخاب اصلح تعصبات و احساسات را کنار بگذارید
امام جمعه مهاباد: برای انتخاب اصلح تعصبات و احساسات را کنار بگذارید

قضور نمایندگان ضعیف در مجلس، نظام را تضعیف می کند.

تاریخ انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۴

امام جمعه مهاباد گفت: در انتخاب کاندیداها تعصبات و احساسات را کنار بگذارید، حضور نمایندگان ضعیف در مجلس، نظام را تضعیف می کند.
  ماموستا ملاقادر سهرابی در خطبه های نماز جمعه مهاباد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به انتخابات پیش رو  تاکید بر حضور پر شور مردم از آنها خواست برای انتخاب نماینده اصلح  تعصبات و احساسات را کنار بگذارند و یک فرد توانمند را روانه مجلس خبرگان و شورای اسلامی کنند.

ماموستا سهرابی افزود: حضور افراد ضعیف در مجلس موجب تضعیف نظام می شود، زیرا مجلس به عنوه قوه قانونگذار و ناظر بر عملکرد قوای دیگر تاثیر مستقیمی بر قدرت و ابهت نظام اسلامیمان دارد.
وی به داوطلبان و کاندیداها هم متذکر شد که در شعارها و وعده های انتخاباتیشان مصالح اسلام و انقلاب را در نظر بگبرند و بنا بر توانایی ها و تخصص خود به مردم وعده بدهند.
امام جمعه مهاباد با تاکید بر حفظ فضای معقول و منطقی بر فرایند تبلیغات نامزدهای انتخاباتی از آنها در خواست کرد در مدت زمان تعیین شده برای تبلیغاتشان نظافت شهر را رعایت کنند و تابلوها و پوستر های تبلیغاتیشان را صرفا در محل های تعیین شده از سوی شهرداری نصب نمایند.
امام جمعه مهاباد در بخش دیگری از سخنانش به تلاشهای دیپلماتیک کشورمان در حفظ امنیت و فراگیر شدن صلح در منطفه اشاره کرد و گفت: امروز استکبار جهانی بیش از هر زمان دیگری در حال پخش کردن بذر نفاق میان ملت های مسلمان است، وی با اشاره به تحولات سوریه افزود: متاسفانه کشورهایی چون ترکیه و عربستان با تبعیت از کشورهای استکباری به مجری نقشه های پلید آنها تبدیل شده اند. /

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کورد و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.