رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ | 21 Aug 2018
خانه » اخبار » ماجرای قتلهای پی در پی در ایلام و قتل نا فرجام در شباب
ماجرای قتلهای پی در پی در ایلام و قتل نا فرجام در شباب

تاریخ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۵

به گزارش ریگا کوردستان از ایلام دیشب ضاربین با شلیک دو گلوله به گردن وبازوی یک جوان باعث جراحت شدید وی شدند که با شنیده شدن صدای گلوله همسایگان از خواب بیدار شده وبا پیکر نیمه جان این جوان در مقابل درب ورودی منزلشان روبرو می شوند وبلافاصله موضوع به پلیس وقاضی کشیک گزارش داده شد تا پرونده دیگری به پرونده اتفاقات ناگوار هفته های اخیر این شهر اضافه گردد.

این روزها خبرهای خوشی از شهر شباب به گوش نمی رسد،موضوع قتل دوجوان در روزهای گذشته وبه آتش کشیدن اجساد آنان خبر داغ این شهروحتی شهرستان چرداول بود که سوء قصد مسلحانه به جان جوان دیگری در شب گذشته بر اخبار ناخوشایند این شهر افزود.

هنوز پرونده قتل دوجوان در هفته گذشته در شهرشباب به فرجام نرسیده وعاملان این قتل هولناک شناسایی نشده بودند که موضوع قتل نافرجام جوان دیگری درشب گذشته ،باعث استیلای موجی از ترس واضطراب بر ساکنین این شهر شد.

موضوع ازاین قراربود که حوالی ساعت ۱بامداد امروز ،جوان مغازه دار ساکن شهر شباب  پس از اتمام کاروتعطیلی مغازه اش ؛قصد ورود به منزل را داشت که ناگهان با شلیک گلوله فرد یا افرادی که در کمین او قرار داشتند روبرو می شود.

ضارب یاضاربین با شلیک دو گلوله به گردن وبازوی این جوان باعث جراحت شدید وی شدند که با شنیده شدن صدای گلوله همسایگان از خواب بیدار شده وبا پیکر نیمه جان این جوان در مقابل درب ورودی منزلشان روبرو می شوند وبلافاصله موضوع به پلیس وقاضی کشیک گزارش داده شد تا پرونده دیگری به پرونده اتفاقات ناگوار هفته های اخیر این شهر اضافه گردد.

هرچند در طول این مدت مامورین پلیس آگاهی شهرستان واستان وعوامل اطلاعاتی ودستگاه قضایی از هیچ کوششی برای شناسایی عوامل قتل دوجوان فروگذار نبوده اند وشناسایی دقیق عوامل مستلزم سیر مراحل پلیسی وقضایی است اما انتظار این است که مردم این شهر برای تسریع در شناسایی آنان همکاری لازم را با نیروی انتظامی به عمل آورند.

اگرچه بروز اتفاقات اخیر موضوعی پلیسی وکاملا حرفه ای بوده که تنها پلیس می تواند با بهره گیری از فنون وتخصص پلیسی خود گره از این کلاف سر درگم باز نماید وهر گونه اظهار نظری ذر خصوص چرایی قتلهای اخیر می تواند بر ابهامات وسرنوشت این پرونده اثر گذار باشد اما بررسی قتلهای اتفاق افتاده وسوءقصد به جان این جوان در شب گذشته می تواند سرنخی مهم  برای شناسایی عوامل قتلهای اخیر باشد هرچند پلیس از کنار این موضوع بی تفاوت نخواهد گذشت.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
پس از چهار سال از سرنوشت ٣١٠٢ ایزدی اسیر خبری در دست نیست

ریگا کوردستان – سرویس حقوق بشر به گزارش ریگا کوردستان و بر اساس آمار نهادهای حکومت اقلیم کردستان از سرنوشت ۴٨ درصد ایزدی‌هایی که حین حمله داعش به شنگال از سوی این گروهک تبهکار ربوده شدند خبری از آنها تا کنون در دست نیست بنابر آمار رسمی سازمان‌های حکومت اقلیم پس از حمله داعش در […]

نقشه راه منبج مدلی برای تمام مناطق تحت کنترل پ.ک.ک در سوریه است

مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در اظهاراتی عنوان کرده است: نقشه راه منبج مدلی برای تمام مناطق تحت کنترل شاخه نظامی پ.ک.ک در سوریه موسوم به YPG است.

ترکیه: در حمله ارتش به شمال عراق ۲۶ عضو «پ کا کا» کشته شدند

ریگا کوردستان سرویس سیاسی  به گزارش ریگا کوردستان ارتش ترکیه روز جمعه اعلام کرد که بر اثر حملات هوایی این کشور به شمال عراق ۲۶ شبه نظامی حزب کارگران کردستان ترکیه (پ کا کا) کشته شدند. به گزارش خبرگزاری آناتولی ارتش ترکیه روز ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) به منطقه کوهستانی قندیل در شمال عراق حمله […]

مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کورد و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.