رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ | 22 Oct 2018
خانه » اخبار » نشست هماهنگی یازدهمین اجلاس بین المللی شهرداران راه ابریشم در همدان
نشست هماهنگی یازدهمین اجلاس بین المللی شهرداران راه ابریشم در همدان

تاریخ انتشار : ۴ خرداد ۱۳۹۵

به گزارش ریگا کوردستان از همدان،دومین نشست هماهنگی یازدهمین اجلاس بین المللی شهرداران راه ابریشم در همدان برگزارشد.
به گزارش خبرگزاری ریگا کوردستان دبیر اجرایی این نشست با بیان اینکه تلاش می کنیم عضویت همدان در مجمع شهرداران آسیایی محقق شود گفت :

در دومین نشست هماهنگی یازدهمین اجلاس بین المللی شهرداران واقع در مسیر راه قدیمی ابریشم ، مدیران عامل مناطق آزاد تجاری و برخی دستگاههای اقتصادی و فرهنگی حضور دارند.
آقای حسن محمدی افزود : در این نشست هماهنگی همچنین شهرداران قزوین ، بندر انزلی ، بندر عباس ، کاشان ، تهران ،  همدان و مدیران مناطق تجاری ارس ، اروند ، ماکو وکیش نیز حضور فعال دارند .
مشاور شهردار همدان خاطرنشان کرد : این اجلاس فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری و توسعه مناسبات فرهنگی و اقتصادی بین شهرهای ایران وخارج از ایران است .
این مقام مسئول گفت : یازدهمین اجلاس بین المللی شهرداران راه ابریشم شهریور ماه امسال در قزوین با حضور ۲۰۰ شهردار شهرهای واقع در مسیر راه ابریشم برگزار می شود .
کشورهای چین ، هندوستان ، پاکستان ، ایران و ترکیه در مسیر راه تجاری ابریشم قرار دارند و رئیس جمهور چین سه سال پیش طرح کمربند جاده ای راه ابریشم را برای احیای این مسیر تجاری مطرح کرده بود.
شایان ذکر است اولین نشست هماهنگی یازدهمین اجلاس بین المللی شهرداران راه ابریشم پارسال در قزوین برگزار شد.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
عشایر کرمانشاه در خطر ورشکستگی

ریگا کوردستان سرویس اقتصادی   بهزاد خالوندی ریگا کوردستان به نقل از مجله اقتصادی کانی؛ عشایر این روزها با یک بحران جدی روبرو هستند. فصل فروش دام فرارسیده ولی پیدا کردن یک خریدار مناسب برای گوسفندان پرواری بسیار دشوار است. در سالیان گذشته در این فصل با توجه به تولید مازاد ۱۰ هزار تنی گوشت […]

پس از چهار سال از سرنوشت ٣١٠٢ ایزدی اسیر خبری در دست نیست

ریگا کوردستان – سرویس حقوق بشر به گزارش ریگا کوردستان و بر اساس آمار نهادهای حکومت اقلیم کردستان از سرنوشت ۴٨ درصد ایزدی‌هایی که حین حمله داعش به شنگال از سوی این گروهک تبهکار ربوده شدند خبری از آنها تا کنون در دست نیست بنابر آمار رسمی سازمان‌های حکومت اقلیم پس از حمله داعش در […]

نقشه راه منبج مدلی برای تمام مناطق تحت کنترل پ.ک.ک در سوریه است

مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در اظهاراتی عنوان کرده است: نقشه راه منبج مدلی برای تمام مناطق تحت کنترل شاخه نظامی پ.ک.ک در سوریه موسوم به YPG است.

مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کورد و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.