رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ | 26 Mar 2019
خانه » اخبار » اجرای طرح‌های توسعه‌ای کردستان در تراز ملی…
اجرای طرح‌های توسعه‌ای کردستان در تراز ملی…

از سال 89 تا پایان اسفندماه سال گذشته بیش از 750 میلیارد ریال در راستای اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی در کردستان هزینه شده است.
به گفته سردار رجبی، بیش از 21 میلیارد تومان در راستای مشارکت با دولت در زمینه اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی توسط سپاه در استان کردستان هزینه شده است.

تاریخ انتشار : ۴ خرداد ۱۳۹۵

به گزارش ریگا کوردستان از سنندج ،فرمانده سپاه بیت‌المقدس از اجرای طرح توسعه‌ای در تراز ملی در این استان خبر داد و گفت:

از سال ۸۹ تا پایان اسفندماه سال گذشته بیش از ۷۵۰ میلیارد ریال در راستای اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی در کردستان هزینه شده است.
به گفته سردار رجبی، بیش از ۲۱ میلیارد تومان در راستای مشارکت با دولت در زمینه اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی توسط سپاه در استان کردستان هزینه شده است.
وی از صرف بیش از ۳۲ میلیارد تومان در بحث اشتغال‌زایی و اجرای طرح‌های تولیدی در استان خبر داد و گفت: در مدت زمان یاد شده دهها سالن فرهنگی و ورزشی نیز با صرف اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان در استان احداث شده است.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان به برنامه‌های این نهاد انقلابی در زمینه اجرایی طرح‌های محرومیت‌زدایی در سالجاری اشاره کرد و گفت: احداث راه روستایی، غسالخانه، خانه محروم، احداث و مرمت مسجد، مزار شهیدان، خانه عالم، پل، حوزه علمیه، طرح آب‌رسانی، لایه روبی قنات و ساخت سرویس بهداشتی در دستور کار سپاه استان قرار گرفته است.
وی همچنین افزود: دو هزار میلیارد ریال اعتبار در راستای اجرای طرح‌های توسعه‌ای در دو شهرستان استان هدف‌گذاری شده است.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس در ادامه امنیت در استان کردستان را پایدار و مردمی عنوان کرد و گفت: امنیت به عنوان یکی از مهم‌ترین و زیربنایی‌ترین مباحث در روند توسعه از اهمیت بالایی برخوردار است که خوشبختانه با مشارکت مردم در این استان امنیتی کاملاً مردمی و خلل‌ناپذیر وجود دارد.
وی با بیان اینکه تلاش سپاه در راستای توسعه کردستان جدی است، گفت: سپاه بیت‌المقدس به منظور تحقق اهداف و برنامه‌ها در این حوزه از تمام طرح‌های توسعه‌ایی دفاع و حمایت می‌کند.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
منصور یاواش در انتخابات آنکارا پیروز شود، پایتخت ترکیه به دست HDP اداره خواهد شد

عبدالحمید گل، وزیر دادگستری ترکیه در اظهاراتی با ارزیابی انتخابات ۳۱ مارس ۲۰۱۹ شهرداری های ترکیه در سخنانی عنوان کرد: اگر در ۱ آوریل ۲۰۱۹ منصور یاواش (نامزد حزب جمهوری خواه خلق ترکیه (CHP) و ائتلاف ملت) انتخاب شود، شهرداری آنکارا توسط حزب دموکراتیک خلق ها (HDP) اداره خواهد شد.

آغاز دور جدید انتخابات شوراها و شهرداری‌ها در ترکیه

ریگا کوردستان – سرویس بین الملل   به گزارش ریگا کوردستان مردم ترکیه روز یکشنبه ۳۱ مارس برای شرکت در پانزدهمین دوره انتخابات شوراها و شهرداری‌های سراسر کشور به پای صندوق‌های رای می روند. در این انتخابات ۲۸ میلیون و ۹۲۹ هزار و ۷۳۲ زن، ۲۸ میلیون و ۱۲۸ هزار و ۹۰۴ مرد رای خود […]

ایزدی های کشته شده به دست داعش در گورستانی ویژه دفن می شوند

ریگا کوردستان سرویس بین الملل به گزارش ریگا کوردستان به نقل از سایت خبری روژ نیوز، در نشستی که در سالن لالش واقع در منطقه خانه سور از توابع شنگال از سوی شورای خود مدیریتی دمکراتیک شنگال برگزار شد؛ موضوع گورهای جمعی شنگال و اجسادی که در این گورها وجود دارد مورد بررسی قرار گرفت. در […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.