رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ | 14 Dec 2018
خانه » اخبار » اجرای طرح‌های توسعه‌ای کردستان در تراز ملی…
اجرای طرح‌های توسعه‌ای کردستان در تراز ملی…

از سال 89 تا پایان اسفندماه سال گذشته بیش از 750 میلیارد ریال در راستای اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی در کردستان هزینه شده است.
به گفته سردار رجبی، بیش از 21 میلیارد تومان در راستای مشارکت با دولت در زمینه اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی توسط سپاه در استان کردستان هزینه شده است.

تاریخ انتشار : ۴ خرداد ۱۳۹۵

به گزارش ریگا کوردستان از سنندج ،فرمانده سپاه بیت‌المقدس از اجرای طرح توسعه‌ای در تراز ملی در این استان خبر داد و گفت:

از سال ۸۹ تا پایان اسفندماه سال گذشته بیش از ۷۵۰ میلیارد ریال در راستای اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی در کردستان هزینه شده است.
به گفته سردار رجبی، بیش از ۲۱ میلیارد تومان در راستای مشارکت با دولت در زمینه اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی توسط سپاه در استان کردستان هزینه شده است.
وی از صرف بیش از ۳۲ میلیارد تومان در بحث اشتغال‌زایی و اجرای طرح‌های تولیدی در استان خبر داد و گفت: در مدت زمان یاد شده دهها سالن فرهنگی و ورزشی نیز با صرف اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان در استان احداث شده است.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان به برنامه‌های این نهاد انقلابی در زمینه اجرایی طرح‌های محرومیت‌زدایی در سالجاری اشاره کرد و گفت: احداث راه روستایی، غسالخانه، خانه محروم، احداث و مرمت مسجد، مزار شهیدان، خانه عالم، پل، حوزه علمیه، طرح آب‌رسانی، لایه روبی قنات و ساخت سرویس بهداشتی در دستور کار سپاه استان قرار گرفته است.
وی همچنین افزود: دو هزار میلیارد ریال اعتبار در راستای اجرای طرح‌های توسعه‌ای در دو شهرستان استان هدف‌گذاری شده است.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس در ادامه امنیت در استان کردستان را پایدار و مردمی عنوان کرد و گفت: امنیت به عنوان یکی از مهم‌ترین و زیربنایی‌ترین مباحث در روند توسعه از اهمیت بالایی برخوردار است که خوشبختانه با مشارکت مردم در این استان امنیتی کاملاً مردمی و خلل‌ناپذیر وجود دارد.
وی با بیان اینکه تلاش سپاه در راستای توسعه کردستان جدی است، گفت: سپاه بیت‌المقدس به منظور تحقق اهداف و برنامه‌ها در این حوزه از تمام طرح‌های توسعه‌ایی دفاع و حمایت می‌کند.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
مصاحبه آرشیو
یک پژوهشگر کرمانشاهی: منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم

یک پژوهشگر کرمانشاهی:
منابع طبیعی موجود به سرعت درحال اتمام هستند/ نیازمند بازنگری در فرهنگ کار هستیم.

«گل انار» ارژنگ

ریگا کوردستان – سرویس فرهنگی مرادی، خلیلی، افضلی و نظری کرمانشاهی بررسی کردند «گل انار» ارژنگ سحر رنجبر: می‌گویند شاعر دیکتاتور هم هست. اما فقط در شعر خودش این ویژگی را دارد. در واقع چنانچه فاقد این ویژگی باشد نمی‌تواند بر کلماتش تسلط یابد و کسی که کلماتش از او فرمان‌برداری نکنند شاعر نیست. شعر […]

وقتی که محدودیت ها به تو می بازند

ریگا کوردستان – سرویس ورزشی (مصاحبه اختصاصی با صدیقه گراوند دختر ورزشکار کورد و نایب قهرمان کاراته آسیا) ‎سئوال: خودتان را کامل معرفی کنید؟ چند سالتان است، ورزش را از کجا شروع کردید؟ چه شد که سراغ ورزش رفتید؟ ‎جواب: من صدیقه گراوند هستم متولد ١٣۶٨، چون خیلی ورزش را دوست داشتم در سن ١۵ سالگی […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.