رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ | 08 Dec 2019
خانه » اخبار » بیانیه رییس شورای نمایندگان استان کرمانشاه :صدای مردم را شنیده ایم و اقدام میکنیم
بیانیه رییس شورای نمایندگان استان کرمانشاه :صدای مردم را شنیده ایم و اقدام میکنیم

تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۵

ریگا کرودستان ,کرمانشاه
بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز و فهیم کرمانشاه، مرزداران غیور همیشه تاریخ که همواره حافظ مرزهای ایران عزیز بوده اید، مردمی که همیشه در دفاع از این مرز و بوم جان بر کف و سینه سپر کردید و کرده ایم.

باتوجه به وضعیت نامساعد هوای استان کرمانشاه وحضور آلاینده ها وموادی که سلامت مردم شریف استان کرمانشاه واستانهای همجوار را تهدید میکند لازم به ذکر میدانم که به عرض برسانم با توجه به اینکه این مشکل یک عامل خارجی است که مضرات ومشکلات آن گریبانگیر کشور ما گردیده است وامری داخلی نیست که به تنهایی توسط کشور ما مرتفع گردد لذا نیاز به همکاری وهمراهی مابین کشورهایی است که مسبب این امر هستند.همچنین علاوه بر وضعیت جوی ناپایدار حاکم بر کشورهای مسبب این جریان حضور گروهک داعش در بعضی کشورها این مشکل را تشدید نموده است. لذا اینجانب حسن سلیمانی به عنوان رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه اعلام میدارم که ضمن هماهنگی وهمراهی در بین نمایندگان استان کرمانشاه این موردرا در سطح علنی مجلس طرح نموده ودرقالب گزارش به ریاست محترم جمهور از دکتر روحانی خواهیم خواست که ضمن پیگیری آن در سطح بین المللی مابین کشورهای عامل این قضیه وکشور ایران به عنوان کشوری که در معرض خطرات حاصل از این جریان است بتوان این معضل را از دوش مردم شریف استان کرمانشاه برداشت.
حسن سلیمانی
رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.