رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ | 08 Dec 2019
خانه » اخبار » معاون استاندار ایلام:اجرای ۲ مجتمع گردشگری در استان ایلام تصویب شد
معاون استاندار ایلام:اجرای ۲ مجتمع گردشگری در استان ایلام تصویب شد

اجرای 2 مجتمع گردشگری در استان ایلام تصویب شد

تاریخ انتشار : ۱ تیر ۱۳۹۵

به گزارش ریگا کوردستان از ایلام ،شاپور پولادی معاون امور عمرانی استانداری ایلام طی گفت‌وگویی اظهار داشت: کارگروه امور زیربنایی استان ایلام با حضور اعضای آن تشکیل جلسه داده است و حاصل آن مصوبات مربوط به امور گردشگری بوده است.

معاون امور عمرانی استاندار ایلام گفت: در این کارگروه مصوب شده چند طرح مهم کشاورزی خدماتی و صنعتی شروع به کار کنند و مشکلات اولیه راه‌اندازی این طرح‌ها برطرف شود.

وی ادامه داد: تولید فرآورده‌های پتروشیمی در مهران، اجرای ۳ طرح ذرت خشک‌کنی در دهلران، طرح پرورش ۵۰۰ رأسی گوساله و اجرای دو مجتمع گردشگری در استان ایلام طرح‌های بود که در این نشست در ضرورت اجرای آن‌ها تاکید شد.

معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: اجرای طرح‌های خدماتی و رفاهی و صنعتی در استان ایلام یکی از ضروریاتی است که در دستور کار مسؤولان امر در این استان قرار گرفته است.

اخبار مرتبط
لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.