رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ | 06 Dec 2019
خانه » اخبار » تداوم گرما و گرد و غبار در استان ایلام
تداوم گرما و گرد و غبار در استان ایلام

مدیرکل اداره هواشناسی ایلام از تداوم روند افزایش دما و همچنین پدیده گرد و غبار ناشی از ورود ریزگردها در استان ایلام خبر داد

تاریخ انتشار : ۹ تیر ۱۳۹۵

ریگا کوردستان -سرویس شهرستان

یوسف شیخ الملوکی روز سه شنبه اظهار کرد: با توجه به ایجاد کانون های متعدد گرد و غبار در بیابان های عراق و سوریه ریزگردهای حاصل از این کانون ها به سمت استان ایلام در حال حرکت هستند.
وی افزود: هر چند این ریزگردها در برخی از نقاط استان در بازه رقیق تا متوسط قرار دارد اما در روزهای آینده پدیده گرد و غبار در هوای این استان محسوس تر است.
شیخ الملوکی در خصوص افزایش دمای تابستانه هوای مناطق مختلف این استان نیز گفت: در روزهای آینده استان ایلام شاهد تداوم گرمای هوا و افزایش تدریجی دمای این پدیده جوی است.
وی تاکید کرد: میانگین دمای هوا در مناطق شمالی و معتدل استان ایلام ۳۷ درجه سانتیگراد و در شهرهای جنوبی و گرمسیری ۴۷ درجه سانتیگراد است.
مدیرکل هواشناسی استان ایلام یادآور شد: روند گرمای هوای استان در ماه های تیر و مرداد به اوج خود می رسد

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.