همه ساله در روز جهانی قدس مردم شهرستان ثلاث باباجانی حضور بسیار پرشوری داشته اند

ریگا کوردستان -سرویس شهرستانها – ثلاث باباجانی

 

علی گروسی فرماندار ثلاث باباجانی در گفتگویی با خبرنگار آوای بمو روز جهانی قدس میراث ماندگار حضرت امام(ره)بود که با دوراندیشی خاصی و بینش بالای سیاسی خود آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کرد.
وی در این گفتگو اذعان داشت :حضرت امام(ره) با این اقدام خود توجهات جهانی را به سمت فلسطین مظلوم جلب و کاری کردند که دنیا بیشتر متوجه ظلم رژیم جعلی صهیونیسم بشود.
گروسی خاطرنشان کرد:از دیرباز مردم ایران ثابت کرده اند که با ظلم و ستم به شدت مخالفند و با تمام توان مقابل آن ایستاده اند و امروز هم شاهدیم که مردم ولایتمدار کشورمان در تاسی از فرمایش های امام راحل(ره) و تاکیدهای مقام معظم رهبری همه ساله در روز جهانی قدس حضوری پرشور در صحنه دفاع از مردم مظلوم فلسطین دارند.
فرماندار ثلاث باباجانی در ادامه با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برپایی هرچه باشکوهتر مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در این شهرستان اندیشیده شده است،گفت:این مراسم همزمان با سراسر کشور ساعت ده و نیم در ثلاث باباجانی برگزار می شود.
وی مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در ثلاث باباجانی را از میدان معلم به سمت مسجد جامع قدیم ذکر کرد و افزود:سخنران مراسم نیز امام جمعه تازه آباد ثلاث باباجانی خواهد بود.
علی گروسی در پایان و با بیان اینکه همه ساله در روز جهانی قدس مردم شهرستان ثلاث باباجانی حضور بسیار پرشوری در صحنه دفاع از مردم مظلوم فلسطین داشته اند،گفت:امسال نیز مردم در لبیک به فرامین امام و رهبری با مشت های گره کرده از اقدام های ضد انسانی رژیم صهیونیستی برائت و بیزاری خواهند جست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار