رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ | 25 Jan 2020
خانه » اخبار » روحانی :ما در منطقه ای زندگی میکنیم که هنوز کودتا را راه حل دموکراسی می دانند
روحانی :ما در منطقه ای زندگی میکنیم که هنوز کودتا را راه حل دموکراسی می دانند

یک عده در این کشور تنها راهی را که بلدند تنها سیاه نمایی است آنها اقلیتی کم هستند و آنها نمیدانند که این مردم یک روز دست افلقیان را قطع کرد و امروز هم دست صهیونیستها و دشمنان را با برجام قطع کردند .

تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۵

ریگا کوردستان – سرویس سیاسی

حسن روحانی در جمع مردم کرمانشاه ،من در اردیبهشت سال ۵۹ آغاز جنگ را از کرمانشاه شنیدم و دیدم و من فردای همان روز به مقامات گفتم که شرایط مرزهای کشور شرایط جنگ است و باز هم من قهرمانی را از این مردم دیدم هنگامی که در هوانیروز کرمانشاه شیرودی و کشوری دیدم . مردم ایران اگر از جنگ هشت ساله سخن میگویید باید از نا آرامی و بی ثباتی و نوعی تجاوز ده ساله این مردم در کرمانشاه سخن بگویید .این مردم ده سال دلیرانه در مقابل تجاوزات مختلف ایستادند
مردم کرمانشاه ما در منطقه ای هستیم که هنوز افرادی در آن فکر میکنند میتوانند با توپ و تانک و هلی کوپتر میتوانند حکومتی مردمی را ساقط کنند . ما در منطقه ای زندگی می کنیم که هنوز جنگ را راه حل میدانند ما در سراسر منطقه راه ایمان وم مردم سالاری و احترام به مردم را الگو هستیم.
مردم ما الگویی هستند که هرگاه میخواهند سخنی را به گوش جهانیان برسانند پای صندوق رای می آیند . ما در این منطقه کودک کش داریم هم رژیمهایی کودک صفت داریم که دنبال لاشه تروریسی هستند ما در منطقه ای هستیم که کودکان بیگناه را به خاک و خون می کشند .

یک عده در این کشور تنها راهی را که بلدند تنها سیاه نمایی است آنها اقلیتی کم هستند و آنها نمیدانند که این مردم یک روز دست افلقیان را قطع کرد و امروز هم دست صهیونیستها و دشمنان را با برجام قطع کردند . اینکه ما در این کشور ما دست تحریم را بردیم کسی از آن ناراحت است . ما پول به یغما رفته را به این کشور را از راه تکنولوژی و درست به مردم بازگرداندیم مگر کسی ناراحت است . آنها دو میلیارد دلار ایران را دزدیدند و ما این پول را از حلقوم آنها باز پس میگیریم .
ما باید شرایط را برای فعالیت و کسب و کار فراهم کنیم و این را به ول و قوه الهی انجام خواهیم داد . کرمانشاه گردشکری و کشاورزی است و استانی است که بیش از ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیمتر باران دارد و باید آبهای این سرزمین را مهار کند . جوانان بدانید این دولت برای آنکه این آبها را مهار کند و کشاورزی و دامداری را مدرن کند نهایت تلاش خود را میکنند . شما در سالهای آینده میتوانید شاهد تحولی بزرگ در سالهای آینده باشید . دولت یازدهم ۸ میلیارد را برای مهار آب در این استان و استانهای غربی اختصاص داده است تا بتواند برای طرح کنترل آبها قرار داده است .

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.