رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ | 17 Feb 2020
خانه » اخبار » انفجار خط لوله پلی‌اتیل ۲۰ مجروح بر جای گذاشت
انفجار خط لوله پلی‌اتیل ۲۰ مجروح بر جای گذاشت

یک روز پس انتشار خبر انفجار خط لوله پلی‌اتیل، ابعاد تازه ای توسط رئیس شبکه بهداشت پل دختر منتشر شد

تاریخ انتشار : ۲ مرداد ۱۳۹۵

ریگا کوردستان – سرویس اجتماعی / حوادث

یک روز پس انتشار خبر انفجار خط لوله پلی‌اتیل، ابعاد تازه ای توسط رئیس شبکه بهداشت پل دختر منتشر شد

ناصر بابایی رییس شبکه بهداشت و درمان پل دختر گفت: پس از انفجار در ساعت ۱۶ روز جمعه ۱ مرداد ۲۰ نفر مصدوم به بیمارستان این شهرستان منتقل شدند که بیشتر مصدومان از کارگران شرکت پلی‌اتیلن و اهالی روستای پران‌پرویز پلدختر هستند.

وی در ادامه افزود: میزان سوختگی این افراد بین ۵ تا ۲۵ درصد از ناحیه پا،‌ دست، شکم و سینه است و یکی از مصدومان بعلت شکستگی پا و نبود ارتوپد و دیگری به دلیل درصد سوختگی بالا به مرکز استان منتقل شده اند.

همچنین نورالدین درمنان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد گفته است:عصر روز جمعه  به‌علت شکستگی خط لوله انتقال خوراک پتروشیمی جنوب به غرب کشور در منطقه پران‌پرویز پلدختر دچار آتش‌سوزی شد و در این حادثه چند نفر به‌ طور سطحی زخمی شدند.

وی همچنین از مهار این آتش سوزی خبر داده است و افزوده است : به‌محض انفجار و آتش‌سوزی این خط لوله همه گروههای امدادی و عوامل ستاد حوادث غیرمترقبه لرستان و شهرستان به محل حادثه اعزام و کار مهار این آتش‌سوزی را انجام دادند.

فرماندار پلدختر علت این حادثه را شکستگی خط انتقال لوله خوراک پتروشیمی از جنوب به غرب کشور عنوان کرده است.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.