رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

جمعه ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ | 24 Jan 2020
خانه » اخبار » شریف خسروی از فرمانداری کنگاور تا مدیر کلی استانداری کرمانشاه
شریف خسروی از فرمانداری کنگاور تا مدیر کلی استانداری کرمانشاه

تاریخ انتشار : ۷ شهریور ۱۳۹۵

ریگا کوردستان – سرویس اجتماعی

به گزارش ریگا کوردستان مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان کنگاور در حالی برگزار شد که دو فرماندار از فرمانداران محبوب در شرق استان بودند و مردم از رفتن هر دو از شهرستانهایشان بسیار ناراحت به نظر می رسیدند. در چند دهه گذشته این اولین بار بود فرماندار کنگاور در حالی بدرقه می شد که مردم عامه این شهرستان با اشک وی را راهی مسند جدیدیش در استانداری کرمانشاه کردند.

شریف خسروی تحصیلات جامعه شناسی اقتصادیش از او مردی با مدیریت مردمی ساخته بود که هوش سازمانیش را به طور قابل ملاحظه ای افزایش داده بود و همین امر باعث شد در دو سال مدیریتش در کسوت فرمانداری این شهرستان مدیریتی مردمی و همتراز با کف جامعه تا سقف نمود داشته باشد .

خسروی اگر چه قرار بود به عنوان فرماندار به شهرستان هرسین برود اما ذکاوت او مدیرا ارشد استان را بر آن داشت تا ردای مدیر کلی استان را به قامت او بدوزند  .

حجه الاسلام ایوبی امام جمعه کنگاور در مراسم تودیع و معارفه ایزدی  از خسروی به عنوان مردی کوشا یاد کرد و گفت :

“انصافا دکتر خسروی یکی از پیگیر ترین مدیران استانی است که در طول دو سال خدمتش در این شهرستان به اندازه پنج سال خدمت کرد و توانست با صفت خوش خلقی و مدار و تعادل مشکلات و موانعی را که مردم را کلافه کرده بود را مرتفع نماید ،کما اینکه اگر او در این دوسال نبود بسیاری از مصائب همچنان ادامه داشت .

همچنین شاه حسینی مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه خسروی را خادم مردم و مردی صادق خواند و گفت:

“خسروی انصافا در ارزیابی ها و داوری های استان و همچنین در افکار عمومی بسیار نمره قابل قبولی داشته است . او مردی متفکر فعال و شش دانگ, اهل ریسک و البته امانت دار بود است و دلسوزانه نگاه به آینده داشت . او در بسیاری از موارد از منافع شخصی خود گذشت تا خادمی راست گفتار و صادق برای مردم باشد. برای همین ما با آقای خسروی مذاکرات مختلفی داشتم و با وجودی اینکه ایشان میل به رفتن از استان داشتند اما ما با دید بر اینکه رفتن چنین فردی از استان بسیار حیف است و با مذاکرات ثانویه و ملاحظاتی که جناب آقای استاندار داشتند وی را برای سمت یکی از مدیر کلی های استان مناسب دیدند و از ایشان خواستند در این سنگر مجدانه به استان خدمت کنند .”

با این حساب شریف خسروی اگر چه ردای فرمانداری شهرستان ۸۳ هزار نفری کنگاور را از تن به در آورد اما بر مسند مدیر کلی استانداری کرمانشاه تکیه خواهد زد تا اینبار در این کسوت دوباره توانایی بالای خود را در امر مدیرت به مردم , مدیران ارشد کشوری و استانی ثابت کند .

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.