رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ | 06 Dec 2019
خانه » اخبار » برگزاری فستیوال فوتبال در شهرستان سردشت
برگزاری فستیوال فوتبال در شهرستان سردشت

تاریخ انتشار : ۱۹ شهریور ۱۳۹۵

ریگا کوردستان -سرویس اجتماعی
به گزارش ریگا کوردستان به نقل از سردشت آنلاین مسئول کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان ومسئول برگزاری فستیوال مدارس فوتبال استان در گفتگوبا خبرنگار سردشت آنلاین گفت : فستیوال استانی زیر ۱۰  سال با ۲۰ تیم در ارومیه ، زیر ۱۱ سال با ۱۶ تیم در ارومیه و زیر ۱۲ سال با ۲۲ تیم در شهرستان پیرانشهر در مجموع با ۷۵۰ نفر فوتبال آموز برگزارگردید که ۱۵ نفر ازاین افراد استعدادیابی شده اند ، از هررده سنی ۲۴ نفر انتخاب ولی زیر ۱۲ ساله برای مرحله بعدی ۴۰ نفر انتخاب کردیم که ازاین تعداد ۱۴ نفر برای فستیوال ملی کشوری که قراراست در ۱۹ شهریورماه در رامسر برگزارشود انتخاب  اعزام خواهند شد.

نجف خشایی افزود : باتوجه به بازدید های انجام گرفته از شهرستان های استان بسیاری از مدارس فوتبال در سطحی بالا و با کیفیت قراردارند هرچند که هنوز تعدای از این مدارس در حالت اوقات فراغت و مهدکودکانه مانده اند ولی مدارس فوتبال  باید از لحاظ کیفیت ، آموزش و فنی در سطحی عالی باشندکه اگر روی پایه ها کارشود ویک برنامه ریزی ۳ تا ۴ ساله داشته باشیم بزودی شاهد تیم فوتبال پایه ای در سطحی باکیفیت خواهیم بود.

خشایی با اشاره به آموزش فوتبال پایه ای در سطح شهرستان سردشت ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: سطح آموزش فوتبال پایه ای در شهرستان سردشت به مراتب بسیار با کیفیت وبالاتراز شهرهای دیگر استان است که با طی چنین فرآیندی آینده ای روشن برای فوتبال شهرستان سردشت خواهیم داشت.

مسئول هیئت فوتبال شهرستان سردشت نیز در این زمینه گفت : فستیوال مدرسه فوتبال فراز زیر نظر هیئت فوتبال شهرستان برگزار می شود که مدرسه فوتبال فراز با ۱۰۰ نفر دانش آموز در سه رده سنی فعالیت خود را امسال با یک دوره دوماهه آغاز کرد که در جریان برگزاری کلاس ها  ۲  تیم را برای مسابقات فستیوال استان اعزام کردیم که ۲ نفر از فوتبال آموزان  به نام اشکان مصطفی زاده ۱۲ ساله و کیان مهرداد ۱۲ ساله به عنوان  منتخبان مدارس فوتبال استان انتخاب شدند و امروز برای اختتامیه کلاس های آموزشی فوتبال اقدام به برگزاری فستیوال نمودیم .

در این فستیوال که شامل ۴ قسمت بود فوتبال آموزان در۲ قسمت بازی کردند ودر۲ کارگاه انفرادی  ، دریبلینگ و حمل توپ آموزش دیدند.

شایان ذکراست در فستیوال چند نوع زمین بازی  و چند نوع کارگاه آموزشی وجود دارد که فوتبال آموزان آنچه را که در طول دوره آموزشی فرا گرفته اند در فستیوال خود را ارزیابی می کنند.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.