• صفحه خانگی
  • >
  • مصاحبه
  • >
  • استاندار ایلام :مردم حضور در شعب اخذ رای را به ساعات پایانی موکول نکنند

استاندار ایلام :مردم حضور در شعب اخذ رای را به ساعات پایانی موکول نکنند

به گزارش ریگا کوردستان از ایلام ؛استاندار ایلام از مردم ۲ حوزه انتخابیه ایلام و دهلران در این استان خواست در ساعات ابتدایی زمان تعیین شده، آرای خود را به صندوق ها ریخته و مشارکت در انتخابات را به به منظور جلوگیری از ازدحام و معطل شدن به آخر وقت موکول نکنند.
محمدرضا مروارید پس از انداختن رای خود در صندوق مستقر در دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت : این حضور نشان می دهد که مردم با احساس مسئولیت می خواهند حماسه دیگری را خلق و حتی بیش از مرحله نخست در این عرصه حضور داشته باشند.
استاندار ایلام ابراز امیدواری کرد کسانی که در مرحله نخست به هر دلیلی امکان حضور پیدا نکرده اند در مرحله دوم تعهد و حس مسئولیت پذیری خود را به آینده نظام و انقلاب نشان داده و ضمن افزایش مشارکت حداکثری، افراد توانمندی را به عنوان نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی انتخاب کنند.
رقابت برای تعیین نمایندگان مردم این استان در مجلس دهم بین ۲ نفر در حوزه انتخابیه دهلران و چهار نفر در حوزه انتخابیه ایلام در ۵۳۱ شعبه اخذ رای است.
حوزه انتخابیه ایلام با ۲ کرسی در مجلس شورای اسلامی شامل (ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و سیروان) است و حوزه انتخابیه دهلران نیز با یک کرسی در مجلس شورای اسلامی شامل (دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره) است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار