رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

جمعه ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ | 24 Jan 2020
خانه » اخبار » اقلیم کردستان آماده برگزاری هرگونه مسابقه ورزشی با کردستان ایران است
اقلیم کردستان آماده برگزاری هرگونه مسابقه ورزشی با کردستان ایران است

کادر فني تيم ملي کشتي نوجوانان کشور عراق با مديرکل ورزش و جوانان استان کردستان ديدار کردند.

تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۵

ریگا کوردستان- سرویس ورزشی

در این دیدار حامد جولایی از حضور تیم ملی کشتی نوجوانان عراق ابراز خرسندی کرد و گفت:استان کردستان با کشور عراق از نظر مراودات ورزشی هیچ مشکلی ندارد و در صدد افزایش آن در مابقی رشته های ورزشی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان اظهار داشت: کشتی ایران در سطح جهان دارای جایگاهی خوبی است و به همین منظور استان کردستان در این رشته قهرمانان عنوان داری را در خود جای داده است که این امر می تواند برای کشور های همسایه در بحث فنی مثمر ثمر باشد.

وی افزود: با توجه به سطح نسبتاً خوب کشتی استان کردستان این مراودات باید تداوم داشته باشد و دو طرف استفاده های فنی و تجهیزاتی را برای پیشبرد اهداف ورزشی پیش ببرند.

جولایی گفت: استان کردستان با داشتن اماکن مناسب ویژه کشتی و مربیان مجرب در سطح بین المللی همچون جمشید خیرآبادی می تواند بار فنی کشورهای همسایه را افزایش دهد.

وی افزود: کردستان آماده هر گونه مراودات ورزشی و فنی با کشور های همسایه است و می توانیم با استفاده از این موضوع به ورزش قهرمانی در تمامی رشته ها کمک کنیم.

گفتنی است، اردوی مشترک کشتی آزاد و فرنگی تیم ملی عراق و ورزشکاران کردستان از ۱۸ تا ۲۴ بهمن ماه در سنندج برگزار می شود و این تیم خود را برای رقابت های آسیایی در سال آینده آماده می کند.

 

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.