اقلیم کردستان آماده برگزاری هرگونه مسابقه ورزشی با کردستان ایران است

  • توسط
  • ۱۳۹۵-۱۱-۲۶
  • ۰

ریگا کوردستان- سرویس ورزشی

در این دیدار حامد جولایی از حضور تیم ملی کشتی نوجوانان عراق ابراز خرسندی کرد و گفت:استان کردستان با کشور عراق از نظر مراودات ورزشی هیچ مشکلی ندارد و در صدد افزایش آن در مابقی رشته های ورزشی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان اظهار داشت: کشتی ایران در سطح جهان دارای جایگاهی خوبی است و به همین منظور استان کردستان در این رشته قهرمانان عنوان داری را در خود جای داده است که این امر می تواند برای کشور های همسایه در بحث فنی مثمر ثمر باشد.

وی افزود: با توجه به سطح نسبتاً خوب کشتی استان کردستان این مراودات باید تداوم داشته باشد و دو طرف استفاده های فنی و تجهیزاتی را برای پیشبرد اهداف ورزشی پیش ببرند.

جولایی گفت: استان کردستان با داشتن اماکن مناسب ویژه کشتی و مربیان مجرب در سطح بین المللی همچون جمشید خیرآبادی می تواند بار فنی کشورهای همسایه را افزایش دهد.

وی افزود: کردستان آماده هر گونه مراودات ورزشی و فنی با کشور های همسایه است و می توانیم با استفاده از این موضوع به ورزش قهرمانی در تمامی رشته ها کمک کنیم.

گفتنی است، اردوی مشترک کشتی آزاد و فرنگی تیم ملی عراق و ورزشکاران کردستان از ۱۸ تا ۲۴ بهمن ماه در سنندج برگزار می شود و این تیم خود را برای رقابت های آسیایی در سال آینده آماده می کند.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار