رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ | 20 Jan 2020
خانه » اخبار » تلاشها برای هرج و مرج در اقلیم کردستان
تلاشها برای هرج و مرج در اقلیم کردستان

تاریخ انتشار : ۳ مرداد ۱۳۹۷

ریگا کوردستان – سرویس سیاسی

ریگا کوردستان به نقل از بغداد پست، جنبش گوران (التغییر) برخی جریان های سیاسی را به تلاش برای ایجاد هرج و مرج در اقلیم کردستان و دست داشتن در حوادث اخیر اربیل متهم کرد.

در پی حمله مسلحانه دو روز گذشته به ساختمان استانداری اربیل جنبش گوران اعلام کرده که برخی جریان های سیاسی در پشت پرده این حوادث هستند.

«بیستون فائق» عضو جنبش گوران در نشستی خبری اعلام کرد که حمله به ساختمان استانداری شک و شبهه های زیادی در خصوص گروه هایی که در پشت پرده ایجاد هرج  مرج در اقلیم کردستان هستند، بر می انگیزد و افزود: اربیل تدابیر امنیتی مستحکمی دارد که امکان ندارد گروهک های مسلح بتوانند به آن نفوذ کنند.

وی ضمن تأکید بر لزوم تلاش نهادهای امنیتی در اقلیم کردستان برای شناسایی دلایل این حمله گفت دولت اقلیم کردستان هم باید سریعا گروه هایی که تلاش می کنند در اقلیم کردستان هرج و مرج سیاسی ایجاد کنند را معرفی کند.

اخبار مرتبط
لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.