رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ | 29 Feb 2020
خانه » اخبار » گلوله باران مواضع داعش در مرزهای عراق و سوریه
گلوله باران مواضع داعش در مرزهای عراق و سوریه

تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۷

ریگا کوردستان – سرویس بین الملل

 

 ریگا کوردستان به نقل از خبرگزاری «المعلومه»  سرتیپ ستاد قاسم محمدی در مصاحبه ای مطبوعاتی گفت: توپخانه ارتش عراق جمعه مواضع عناصر گروه تروریستی داعش را در نوار مرزی عراق با سوریه در غرب استان الانبار گلوله باران کردند.

محمدی ضمن اشاره به اینکه در گلوله باران مواضع داعش تعدادی از عناصر این گروه کشته و زخمی شده اند، افزود: نیروهای امنیتی عراق اکنون به رصد تحرکات عناصر جنایتکار داعش و هدف قرار دادن آن ها پیش از نزدیک شدن به  مواضع این نیروها می پردازند .

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.