تجمع اعتراضی نیرو های سازمان آتش نشانی شهرداری سنندج

  • توسط
  • ۱۳۹۷-۱۰-۳۰
  • ۰

ریگا کوردستان – سرویس حقوق بشر

به گزارش ریگا کوردستان؛ عدم دریافت حقوق و معوقات این روز ها در کشور مشکلات زیادی را برای افراد بوجود آورده است و به همین منظور کارکنان دستگاه ها به تجمع های اعتراضی دست خواهند زد.

این تجمع ها امروز به سنندج کشیده شد و نیرو های آتش نشانی شهرداری سنندج نیز صبح امروز در اعتراض به عدم دریافت حقوق سه ماه خود مقابل شهرداری سنندج تجمع کردند.

شهردار سنندج پیگیر مشکلات نیرو های آتش نشانی شد

صالح زندی یکی از نیرو های این سازمان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری برنا در کردستان گفت: نیرو های آتش نشانی سنندج حقوق سه ماه آبان، آذر و دی ماه سال جاری را دریافت نکرده اند و این تجمع به منظور بررسی این موضوع انجام گرفت.

زندی گفت: شهردار سنندج پس از تجمع ما جلسه ای را برگزار و مقرر شد که امروز اندکی از معوقات پرداخت شود.

شهرداری سنندج تمام تلاش خود را برای تسویه حقوق پرسنل به کار می گیرد

صلاح وکیلی در این باره به خبرنگار برنا در کردستان گفت: تمامی شهرداری ها در کل کشور در پرداخت حقوق و دستمزد دیر کرد دارند.

مسئول روابط عمومی شهرداری سنندج عنوان کرد: به تعویق افتادن حقوق نیرو های آتش نشانی به مسدود شدن حساب های شهرداری مربوط می شود که صبح امروز با هماهنگی مراجع قضایی این حساب ها آزاد شد.

او افزود: حقوق سه ماه نیرو های این سازمان به تعویق افتاده که امروز حق الزحمه آبان ماه به حساب این افراد واریز خواهد شد.

وکیلی گفت: در آمد شهرداری ها در فصل پاییز و زمستان با کاهش مواجه شده و چنین مشکلاتی پیش خواهد آمد اما شهردار سنندج تمام تلاش خود را برای پرداخت معوقات پرسنل شهرداری به کار گرفته است.

مسئول روابط عمومی شهرداری سنندج اظهار داشت: شهرداری سنندج سال گذشته نیز با چنین مشکلی در اوایل فصل زمستان مواجه شد اما حقوق کارکنان به همراه عیدی آنها در اسفند ماه به صورت کامل پرداخت شد و امید است در اسفند ماه سال جاری معوقات برطرف شود.

مشکل عدم پرداخت حقوق کارکنان شهرداری ها تنها به نیرو های سازمان آتش نشانی مربوط نمی شود و باید تدابیر خاص و یژه ای برای رفع چنین مشکلاتی در کشور اندیشیده شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار