رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ | 21 Nov 2019
خانه » اخبار » سه عامل انتحاری داعش در عراق خود را منفجر کردند
سه عامل انتحاری داعش در عراق خود را منفجر کردند

تاریخ انتشار : ۵ فروردین ۱۳۹۸

ریگا کوردستان – سرویس بین الملل

به گزارش ریگا کوردستان ویس نایف رئیس شورای شهرستان سنجار موصل در شمال عراق در گفتگویی اعلام کرد؛ ۳ تروریست داعش که قصد انجام حملات انتحاری داشتند، برای فرار از نیروهای امنیتی این کشور بمب‌های همراهشان را منفجر کرده و به هلاکت رسیدند.

وی درباره چگونگی این حادثه گفت: سه عضو گروه تروریستی داعش که سعی داشتند برای انجام حملات انتحاری از سوریه به این شهرستان نفوذ کنند، توسط نیروهای امنیتی شناسایی شدند. این تروریست‌ها موقعی که درک کردند هیچ جایی برای گریختن نمادنه است، جلیقه‌های انتحاری خود را منفجر کرده و کشته شدند.

نایف همچنین افزود: هیچ یک از نیروهای امنیتی عراق در جریان این حادثه صدمه‌ای ندیده‌اند.

گفتنی است با وجود اینکه حضور نظامی گروه تروریستی داعش در عراق بیش از یک سال پیش پایان یافت، اعضای این گروه گاه گاهی به ویژه در استان‌های موصل، کرکوک، دیاله و صلاح‌الدین به نیروهای امنیتی عراق را مورد هدف قرار می دهند.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.