رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

جمعه ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ | 24 Jan 2020
خانه » اخبار » برای شهردار سابق کیفر خواست صادر شد
برای شهردار سابق کیفر خواست صادر شد

تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۸

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از صدور کیفر خواست برای شهردار سابق یکی از شهرستان‌های کرمانشاه خبرداد

.به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه، محمدحسین صادقی به 

تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس قوه قضائیه مبنی بر مبارزه با فساد اشاره کرد و گفت: برخورد قاطع با فساد درهرسطح از اولویت‌های اصلی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه است.
وی یکی از اصلی‌ترین راهکار‌های مقابله با فساد را ارتقاء نظارت‌های هوشمند درون دستگاهی دانست و متذکرشد: طبق ماده ۱۳ قانون ارتقا سلامت نظام اداری و ماده ۶۰۶ قانون مجازات اسلامی کلیه مدیران و روسای دستگاه‌ها موظف هستند در صورت مشاهده هر گونه فساد مالی موضوع را به مقامات قضائ گزارش نمایند.
دادستان کرمانشاه اضافه کرد: همچنین برابر با تبصره ماده فوق الذکر کلیه کارکنان دستگاه‌ها نیز موظفند در صورت مشاهده جرایم، موضوع را به صورت مکتوب و فوری به مسئول مافوق خود یا واحد نظارتی مربوطه گزارش نمایند.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.