رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ | 29 Feb 2020
خانه » اخبار » هشدار به علاوی درباره سفر به اربیل
هشدار به علاوی درباره سفر به اربیل
علاوی

تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۸

ریگا کوردستان به نقل از النهرین، جاسم البیاتی از ائتلاف دولت قانون عراق به محمد توفیق علاوی نخست وزیر مأمور تشکیل کابینه این کشور درباره سفر به اقلیم کردستان عراق هشدار داد. وی افزود: سفر علاوی به اقلیم سبب خواهد شد که وی گروههای سیاسی که حامی او هستند را از دست بدهد به ویژه که اگر به کردها امتیازاتی به منظور تشکیل کابینه خود بدهد.

البیاتی تاکید کرد: نخست وزیر مأمور تشکیل کابینه در صورتی که به اقلیم برود، رأی اعتماد نخواهد گرفت زیرا اعتبار خود را در برابر گروههای سیاسی که متعهد به تشکیل کابینه به دور از سهمیه بندی شده اند، از دست خواهد داد.

قرار است که علاوی به زودی به اقلیم کردستان عراق سفر کند.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.