رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ | 20 Jan 2020
خانه » اخبار » پرداخت پاداش میلیونی شهرداری ایلام به برخی مدیران استان صحت ندارد
پرداخت پاداش میلیونی شهرداری ایلام به برخی مدیران استان صحت ندارد

تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱۳۹۵

به گزارش ریگا کوردستان از ایلام :

رئیس اداره روابط عمومی شهرداری ایلام با رد هر گونه پرداخت پاداش میلیونی به برخی مدیران اجرایی استان ایلام گفت:

هرگز خارج از عرف و قانون پرداختی در شهرداری انجام نشده است.
پرداخت پاداش میلیونی شهرداری ایلام به برخی مدیران استان صحت ندارد
وی ادامه داد :در چند روز گذشته عکسی در فضای مجازی منتسب به شهرداری ایلام در سطح وسیعی منتشر شد که در آن شهرداری به ۲۵ نفر از مسئولان اجرایی و قضایی استان ایلام پاداش های میلیونی پرداخت کرده است.
محمد سلطانی روز چهارشنبه و بدنبال انتشار این عکس در فضای مجازی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت:

شهرداری هیچ گونه پرداختی بابت پاداش و یا هزینه ایی خارج از عرف به مسئولان اجرایی و قضایی نداشته است و اکنون از راه قانونی پیگیر برخورد با انتشار دهندگان این عکس است.
وی با بیان اینکه با جدیت این موضوع را تا احقاق حق شهرداری از سوی مراجع انتظامی و قضایی دنبال می کنیم، افزود: شهرداری ایلام بر اساس قانون و از طریق کمیسیون های ماده ۷۷ و ۱۰۰ از وجود برخی مسئولان اجرایی و قضایی در جلسات این کمیسیون ها استفاده کرده و طبق قانون نیز حق الزحمه حضورشان را پرداخت می کند.
سلطانی با بیان اینکه سقف پرداختی به این افراد توسط قانون گذار مشخص شده است، یادآور شد: انتشار دهندگان چنین اخبار و تصاویر کذب، باید برابر قانون پاسخگوی اقدام خود باشند.
شهرداری ایلام ضمن عذخواهی و پوزش از کسانی که اسامی آنها در این عکس منتشر شده از پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان ایلام خواسته است نسبت به پیگیری این موضوع تا حصوص نتیجه اقدام و عامل یا عاملین انتشار این عکس را شناسایی و دستگیر کند.
گفتنی است در طی هفته های گذشته شهردار شهر ایلام هم استیضاح شده بود که با ۹ رای دوباره در سمت خود ابقاء شد

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.