رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ | 06 Mar 2021
خانه » اخبار » ماجرای قتلهای پی در پی در ایلام و قتل نا فرجام در شباب
ماجرای قتلهای پی در پی در ایلام و قتل نا فرجام در شباب

تاریخ انتشار : 23 می 2016

به گزارش ریگا کوردستان از ایلام دیشب ضاربین با شلیک دو گلوله به گردن وبازوی یک جوان باعث جراحت شدید وی شدند که با شنیده شدن صدای گلوله همسایگان از خواب بیدار شده وبا پیکر نیمه جان این جوان در مقابل درب ورودی منزلشان روبرو می شوند وبلافاصله موضوع به پلیس وقاضی کشیک گزارش داده شد تا پرونده دیگری به پرونده اتفاقات ناگوار هفته های اخیر این شهر اضافه گردد.

این روزها خبرهای خوشی از شهر شباب به گوش نمی رسد،موضوع قتل دوجوان در روزهای گذشته وبه آتش کشیدن اجساد آنان خبر داغ این شهروحتی شهرستان چرداول بود که سوء قصد مسلحانه به جان جوان دیگری در شب گذشته بر اخبار ناخوشایند این شهر افزود.

هنوز پرونده قتل دوجوان در هفته گذشته در شهرشباب به فرجام نرسیده وعاملان این قتل هولناک شناسایی نشده بودند که موضوع قتل نافرجام جوان دیگری درشب گذشته ،باعث استیلای موجی از ترس واضطراب بر ساکنین این شهر شد.

موضوع ازاین قراربود که حوالی ساعت ۱بامداد امروز ،جوان مغازه دار ساکن شهر شباب  پس از اتمام کاروتعطیلی مغازه اش ؛قصد ورود به منزل را داشت که ناگهان با شلیک گلوله فرد یا افرادی که در کمین او قرار داشتند روبرو می شود.

ضارب یاضاربین با شلیک دو گلوله به گردن وبازوی این جوان باعث جراحت شدید وی شدند که با شنیده شدن صدای گلوله همسایگان از خواب بیدار شده وبا پیکر نیمه جان این جوان در مقابل درب ورودی منزلشان روبرو می شوند وبلافاصله موضوع به پلیس وقاضی کشیک گزارش داده شد تا پرونده دیگری به پرونده اتفاقات ناگوار هفته های اخیر این شهر اضافه گردد.

هرچند در طول این مدت مامورین پلیس آگاهی شهرستان واستان وعوامل اطلاعاتی ودستگاه قضایی از هیچ کوششی برای شناسایی عوامل قتل دوجوان فروگذار نبوده اند وشناسایی دقیق عوامل مستلزم سیر مراحل پلیسی وقضایی است اما انتظار این است که مردم این شهر برای تسریع در شناسایی آنان همکاری لازم را با نیروی انتظامی به عمل آورند.

اگرچه بروز اتفاقات اخیر موضوعی پلیسی وکاملا حرفه ای بوده که تنها پلیس می تواند با بهره گیری از فنون وتخصص پلیسی خود گره از این کلاف سر درگم باز نماید وهر گونه اظهار نظری ذر خصوص چرایی قتلهای اخیر می تواند بر ابهامات وسرنوشت این پرونده اثر گذار باشد اما بررسی قتلهای اتفاق افتاده وسوءقصد به جان این جوان در شب گذشته می تواند سرنخی مهم  برای شناسایی عوامل قتلهای اخیر باشد هرچند پلیس از کنار این موضوع بی تفاوت نخواهد گذشت.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
رودخانه راوند در اسلام آباد غرب قتلگاه ماهیان

مرگ آبزیان رودخانه راوند اسلام ابادغرب در چند روز گذشته نگرانی اهالی این منطقه را به همراه داشته است، اتفاقی که هنوز محیط زیست نتوانسته جواب قانع کننده‌ای برای آن داشته باشد. به گزارش ریگا کوردستان  به گفته‌ی اهالی روستای لٌر در حاشیه رودخانه‌ی راوند سالهاست که این محدوده در اواخر پاییز بوی مرگ می گیرد و […]

سردرگمی وبلاتکلیفی مردم نسبت به امهال وامها

بعد از زلزله و اتمام امهال دو ساله وامها مسئولین وعده امهال یکساله و بعد از آن امهال ۶ ماهه وام را دادند و دوباره با وعده امهال ماههای اسفند ،فروردین و اردیبهشت دل مردم بینوا را شاد کردند. اما غافل از آن که فقط وعده وعید بود. امروز از طرف بانک ملی شهر باینگان […]

ابتلای ۱۴ مورد دیگر بە کووید۱۹در اقلیم کردستان

ریگا کوردستان بر اساس اطلاعیەی روز چهارشنبه ۲۰ فروردین وزارت بهداشت اقلیم کردستان، نتیجه‌ی آزمایش کرونای  ۹ زن، ۴ مرد و ۱ کودک  در محلەهای “سیداوه”، “روشنبیری”، “پیشمرگه”، “زین‌سیتی” و ” ماموستایان” مثبت اعلام‌شده است. در این اطلاعیەی وزارت بهداشت اقلیم کردستان همچون اطلاعیەهای قبلی اعلام‌شده است کە اکثریت مبتلایان بە ویروس کرونا در اربیل […]

مصاحبه آرشیو
مهار و مدیریت آتش در فصل گرما فقط با مشارکت مردم امکان پذیر است

مدیرکل بحران استانداری می گوید؛ علی رغم وجود هماهنگی‌های مطلوب بین دستگاه‌های اجرایی، آمادگی و مدیریت فرمانداران، تقویت و افزایش تجهیزات اطفای حریق کماکان مهار و مدیریت آتش سوزی‌های احتمالی در فصل گرما به ویژه در مراتع و جنگل‌ها را فقط با مشارکت مردم امکان پذیر است.

سخنگوی نیروهای ائتلاف: به همکاری با پیشمه‌رگه ادامه خواهیم داد

سخنگوی ائتلاف بین‌المللی ضد داعش، از کاهش نیروهایشان در عراق خبر داد و اعلام کرد؛ تعداد بیش از ١٠٠٠ سرباز را کاهش داده‌اند ولی همچنان به همکاری با پیشمه‌رگه ادامه خواهیم داد . ریگا کوردستان؛ مایلز کاگینز، سخنگوی ائتلاف بین‌المللی ضد داعش، به کردستان ٢۴، گفت؛ پس از پیروزی نیروهای عراق بر داعش، ائتلاف بین‌المللی […]

افسار گسختگی شیوع کرونا در کردستان

ریگا کوردستان، آرزو فلاحی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، با بیان اینکه از ۸۹۵ نمونه گرفته شده تا امروز ۱۱ فروردین در استان، نتیجه تست ۴۲۵ نفر مثبت و ۴۱۵ مورد منفی است، گفت:  موارد مثبت به تفکیک شهرستان  های استان شامل  سقز۱۳۸، بانه۸۱،سنندج۹۳، کامیاران۱۳، قروه ۳۴، مریوان ۱۳،دیواندره ۱۸،بیجار ۲۳،دهگلان۹، سرواباد ۳ […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.