رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ | 17 Feb 2020
خانه » اخبار » ماجرای قتلهای پی در پی در ایلام و قتل نا فرجام در شباب
ماجرای قتلهای پی در پی در ایلام و قتل نا فرجام در شباب

تاریخ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۵

به گزارش ریگا کوردستان از ایلام دیشب ضاربین با شلیک دو گلوله به گردن وبازوی یک جوان باعث جراحت شدید وی شدند که با شنیده شدن صدای گلوله همسایگان از خواب بیدار شده وبا پیکر نیمه جان این جوان در مقابل درب ورودی منزلشان روبرو می شوند وبلافاصله موضوع به پلیس وقاضی کشیک گزارش داده شد تا پرونده دیگری به پرونده اتفاقات ناگوار هفته های اخیر این شهر اضافه گردد.

این روزها خبرهای خوشی از شهر شباب به گوش نمی رسد،موضوع قتل دوجوان در روزهای گذشته وبه آتش کشیدن اجساد آنان خبر داغ این شهروحتی شهرستان چرداول بود که سوء قصد مسلحانه به جان جوان دیگری در شب گذشته بر اخبار ناخوشایند این شهر افزود.

هنوز پرونده قتل دوجوان در هفته گذشته در شهرشباب به فرجام نرسیده وعاملان این قتل هولناک شناسایی نشده بودند که موضوع قتل نافرجام جوان دیگری درشب گذشته ،باعث استیلای موجی از ترس واضطراب بر ساکنین این شهر شد.

موضوع ازاین قراربود که حوالی ساعت ۱بامداد امروز ،جوان مغازه دار ساکن شهر شباب  پس از اتمام کاروتعطیلی مغازه اش ؛قصد ورود به منزل را داشت که ناگهان با شلیک گلوله فرد یا افرادی که در کمین او قرار داشتند روبرو می شود.

ضارب یاضاربین با شلیک دو گلوله به گردن وبازوی این جوان باعث جراحت شدید وی شدند که با شنیده شدن صدای گلوله همسایگان از خواب بیدار شده وبا پیکر نیمه جان این جوان در مقابل درب ورودی منزلشان روبرو می شوند وبلافاصله موضوع به پلیس وقاضی کشیک گزارش داده شد تا پرونده دیگری به پرونده اتفاقات ناگوار هفته های اخیر این شهر اضافه گردد.

هرچند در طول این مدت مامورین پلیس آگاهی شهرستان واستان وعوامل اطلاعاتی ودستگاه قضایی از هیچ کوششی برای شناسایی عوامل قتل دوجوان فروگذار نبوده اند وشناسایی دقیق عوامل مستلزم سیر مراحل پلیسی وقضایی است اما انتظار این است که مردم این شهر برای تسریع در شناسایی آنان همکاری لازم را با نیروی انتظامی به عمل آورند.

اگرچه بروز اتفاقات اخیر موضوعی پلیسی وکاملا حرفه ای بوده که تنها پلیس می تواند با بهره گیری از فنون وتخصص پلیسی خود گره از این کلاف سر درگم باز نماید وهر گونه اظهار نظری ذر خصوص چرایی قتلهای اخیر می تواند بر ابهامات وسرنوشت این پرونده اثر گذار باشد اما بررسی قتلهای اتفاق افتاده وسوءقصد به جان این جوان در شب گذشته می تواند سرنخی مهم  برای شناسایی عوامل قتلهای اخیر باشد هرچند پلیس از کنار این موضوع بی تفاوت نخواهد گذشت.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.