رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

جمعه ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ | 24 Jan 2020
خانه » اخبار » ۲ منتخب مردم استان ایلام اعتبار نامه نمایندگی خود را دریافت کردند
۲ منتخب مردم استان ایلام اعتبار نامه نمایندگی خود را دریافت کردند

تاریخ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۵

سلام امینی منتخب مردم حوزه شمالی و شادمهر کاظم زاده منتخب مردم حوزه جنوبی استان ایلام در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی طی مراسمی با حضور اعضای هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات، اعتبارنامه های خود را دریافت کردند.
۲ منتخب مردم استان ایلام اعتبار نامه نمایندگی خود را دریافت کردند
به گزارش ایرنا، فرماندار ایلام در آیین اعطای اعتبارنامه سلام امینی با تقدیر از زحمات و تلاش های دست اندرکاران برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: عوامل برگزار کننده تلاش کردند انتخابات سالم و با حضور حداکثری مردم در این حوزه انتخابیه برگزار شود.
ناصر خوشخبر حضور پرشور مردم در انتخابات را نشانه ای از درایت، شعور و بصیرت بالای آنان دانست و اظهار کرد: این حضور پرشور، برگ زرینی بر تاریخ افتخارات مردم این استان افزود.
وی به شعار سال مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و یادآور شد: امسال باید با توجه به شعار سال بتوانیم به وظایف خود عمل کنیم و نسبت به گذشته با برنامه عمل کنیم یعنی اقدام و عمل همراه با برنامه باشد و نتایج و آثارش همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، مشخص باشد.
همچنین اعتبارنامه جلال میرزایی منتخب اول مردم حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و سیروان هنوز تحویل نشده است.

همچنین در آیینی در محل فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه دهلران (حوزه انتخابیه جنوب استان ایلام) اعتبارنامه نمایندگی شادمهر کاظم زاده منتخب مردم شهرستان های دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره اعطا شد.
استان ایلام به گستره ۲۰ هزار کیلومتر مربعی و حدود ۵۹۰ هزار نفر جمعیت دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که ۲ کرسی مربوط به شهرستان های ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و سیروان و یک کرسی نیز مربوط به حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره است.
آقایان جلال میرزایی و سلام امینی با رای اکثریت مردم حوزه انتخابیه ایلام و آقای شادمهر کاظم زاده نیز به عنوان منتخب مردم حوزه انتخابیه دهلران به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

 

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.