رسانه مستقل خبری کوردستان

www.rigakurdistan.ir

جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ | 21 Feb 2020
خانه » اخبار » نشست هماهنگی یازدهمین اجلاس بین المللی شهرداران راه ابریشم در همدان
نشست هماهنگی یازدهمین اجلاس بین المللی شهرداران راه ابریشم در همدان

تاریخ انتشار : ۴ خرداد ۱۳۹۵

به گزارش ریگا کوردستان از همدان،دومین نشست هماهنگی یازدهمین اجلاس بین المللی شهرداران راه ابریشم در همدان برگزارشد.
به گزارش خبرگزاری ریگا کوردستان دبیر اجرایی این نشست با بیان اینکه تلاش می کنیم عضویت همدان در مجمع شهرداران آسیایی محقق شود گفت :

در دومین نشست هماهنگی یازدهمین اجلاس بین المللی شهرداران واقع در مسیر راه قدیمی ابریشم ، مدیران عامل مناطق آزاد تجاری و برخی دستگاههای اقتصادی و فرهنگی حضور دارند.
آقای حسن محمدی افزود : در این نشست هماهنگی همچنین شهرداران قزوین ، بندر انزلی ، بندر عباس ، کاشان ، تهران ،  همدان و مدیران مناطق تجاری ارس ، اروند ، ماکو وکیش نیز حضور فعال دارند .
مشاور شهردار همدان خاطرنشان کرد : این اجلاس فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری و توسعه مناسبات فرهنگی و اقتصادی بین شهرهای ایران وخارج از ایران است .
این مقام مسئول گفت : یازدهمین اجلاس بین المللی شهرداران راه ابریشم شهریور ماه امسال در قزوین با حضور ۲۰۰ شهردار شهرهای واقع در مسیر راه ابریشم برگزار می شود .
کشورهای چین ، هندوستان ، پاکستان ، ایران و ترکیه در مسیر راه تجاری ابریشم قرار دارند و رئیس جمهور چین سه سال پیش طرح کمربند جاده ای راه ابریشم را برای احیای این مسیر تجاری مطرح کرده بود.
شایان ذکر است اولین نشست هماهنگی یازدهمین اجلاس بین المللی شهرداران راه ابریشم پارسال در قزوین برگزار شد.

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
کلام روز

يكرنگ بمان حتي ...

حتي اگر در دنيايي زندگي ميكني كه

مردمش براي پررنگي هزار رنگ ميشوند

تازه‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تحلیلی آرشیو
هشدار اربیل به گروه های اپوزیسیون کرد در اقلیم کردستان

سخنگوی هیئت وزیران اقلیم کردستان عراق، گروەهای مسلح مخالف ترکیه و ایران که در خاک اقلیم مستقر هستند را متهم کرد با اقدامات خود اربیل را در موقعیت دشواری قرار داده اند و تصریح کرد که تداوم وضعیت موجود، قابل قبول نیست.

مطبوعاتی که چراغ آن روبه خاموشی است

فردین کمانگر رئیس کمیته حقوقی خانه مطبوعات و رسانه های کشور ریگا کوردستان – سرویس حقوقی ریگا کوردستان – ۹۸، سال خوبی برای مطبوعات کشور نیست سالی که مشکلات اقتصادی و بحران کاغذ دست به دست هم داده که رکن چهارم دمکراسی را در گیرودار بحران قرار دهد. افزایش قیمت‌ها و ایجاد نابسامانی اقتصادی از […]

زروان ؛ خالق اهورامزدا و اهریمن

 ”زروان “ خداى اصیل و قدیم قربانیها کرد شاید فرزندى بیابد و او را “اوهرمزد” نام نهد. بعد از هزار سال قربانى دادن از مؤ ثرترین قربانى هاى خود، به شک افتاد. عاقبت دو پسر در شکم او موجود شد (در شکم زروان )؛ یکى اوهرمزد که قربانى ها به نام او کرده بود، و […]

مشاهیر و نخبگان/a> آرشیو
خبرنامه پیامکی

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی ریگا کوردستان و دریافت آخرین خبرها فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.